آخرین شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس؛ قرمز ها یک سال جلوتر

به گزارش مالزی ارزان، روز گذشته معاون سازمان خصوصی سازی با بیان این نکته که در آبان ماه سهام باشگاه های استقلال و پرسپولیس در بورس عرضه می گردد، تأکید کرد این اتفاق برای قرمز ها زودتر از آبی پوشان رخ می دهد.

آخرین شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس؛ قرمز ها یک سال جلوتر

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در این رابطه گفته می گردد مدیران باشگاه پرسپولیس کار های مربوط به خصوصی سازی را تقریباً به طور کامل انجام داده اند و مراحل مختلف حسابرسی در این باشگاه صورت گرفته، ولی استقلالی ها در حسابرسی سال های اخیر یک سال از رقیب دیرینه خود عقب هستند که حسابرسی اسناد و مدارک این یک سال حداقل یک ماه به طول می انجامد و به همین دلیل سهام این باشگاه هم حدود یک ماه دیرتر از پرسپولیس در بازار سهام (بورس) عرضه می گردد.

طبق توافقات به عمل آمده میان مسئولان ذی ربط قرار است در ابتدا 10 درصد از سهام هر یک از این تیم ها وارد بورس شده تا از این طریق قیمت واقعی هر سهم شناسایی گردد و در ادامه باقی سهام با مبلغ به دست آمده به فروش برسد. شنیده ها حاکی است سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار است به افراد یا شرکت های حقوقی که در بازار سهام (بورس) حضور دارند فروخته خواهد شد تا از این طریق برای تأمین هزینه های این دو باشگاه مسئله ای به وجود نیاید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 482

به "آخرین شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس؛ قرمز ها یک سال جلوتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط واگذاری استقلال و پرسپولیس؛ قرمز ها یک سال جلوتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید