ابراز تأسف سخنگوی پلیس از اظهارات حاجی دلیگانی

به گزارش مالزی ارزان، پس از جنجال سیلی علی اصغر عنابستانی به مامور راهور ناجا، هنگامی که سر و صداها فروکش کرد نمایندگان مجلس به دفاع از عنابستانی برخواستند

ابراز تأسف سخنگوی پلیس از اظهارات حاجی دلیگانی

در این راستا حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم میمه، برخار و شاهین شهر و عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به ماجرای نماینده سبزوار و درگیری او با مامور راهور پلیس در خیابان دروازه دولت تهران گفت: ضمن تحسین نماینده ای که یک سیلی به نفس اماره خودش و یکی سیلی به دشمنان نظام و مجلس زد به نیروی انتظامی هشدار می دهم که از عذرخواهی این نماینده عبرت بگیرد و اجازه ندهد که مامورانش در هنگام اعمال قانون از چهارچوب قانون تجاوز نمایند.

حاجی دلیگانی همچنین از نیروی انتظامی خواست تا نسبت به ادبیات مامور راهور از مجلس عذرخواهی کند.

امروز سخنگوی پلیس در واکنش به اظهارات این نماینده ضمن ابراز تأسف گفت: نیروی انتظامی این اظهارات را تشویش اذهان عمومی دانسته و به وسیله هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و مراجع قانونی موضوع را پیگیری می نماید.

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ سردار مهدی حاجیان درباره اظهارات روز گذشته یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی [مبنی بر انتقاد از نیروی انتظامی درباره برخورد نماینده مجلس با سرباز راهور] با ابراز تأسف و تعجب از این موضع گیری اظهار کرد: اینگونه موضع گیری های هیجانی و احساسی، تأثیری در پیگیری فرایند قضائی پفراینده سرباز وظیفه شناس راهور نخواهد داشت.

سخنگوی نیروی انتظامی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و حمایت بی دریغ مردم و رسانه ها از نیروی انتظامی اضافه نمود: پلیس با اقتدار و هوشمندی وظایف خود را که حفظ امنیت مردم و نظم بخشی در جامعه است ادامه خواهد داد و در اجرای قانون از حقوق مردم عزیز و کارکنان خود مثل گذشته قاطعانه دفاع خواهد نمود.

وی توضیح داد: نیروی انتظامی این اظهارات را تشویش اذهان عمومی دانسته و به وسیله هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان و مراجع قانونی موضوع را پیگیری می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 673

به "ابراز تأسف سخنگوی پلیس از اظهارات حاجی دلیگانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز تأسف سخنگوی پلیس از اظهارات حاجی دلیگانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید