احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال

به گزارش مالزی ارزان، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به همکاری خوب شهروندان در عدم مراجعه به بهشت زهرا در پنجشنبه و آدینه هفته گذشته، بر لزوم ادامه این همکاری در روزهای آینده تاکید نمود و اضافه نمود: امیدواریم با همکاری شهروندان شرمسار آنها نشویم و درهای بهشت زهرا را روی مردم نبندیم.

احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال

به گزارش مالزی ارزان، سعید خال درباره مراجعه شهروندان به سازمان بهشت زهرا (س) برای زیارت اهل قبور گفت: بر اساس تدابیر اتخاذ شده در صورت احتیاج در روز پنجشنبه هفته جاری درهای بهشت زهرا (س) بسته خواهد شد. از همکاری شهروندان خوب تهرانی در پنجشنبه و آدینه هفته گذشته قدردانی می کنم که با همکاری آنها بهشت زهرا (س) یکی از روزهای خلوت خود را در این دو روز پشت سر گذاشت.

وی اضافه نمود: از شهروندان تهرانی عاجزانه استدعا دارم که این هفته هم این همت را تکرار نمایند و به بهشت زهرا (س) نیایند و اگر لازم باشد درهای بهشت زهرا بسته خواهد شد؛ امیدواریم شرایط به گونه ای نشود که شرمسار مردم شویم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تاکید نمود: همچنین خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان و به ویژه والدین معظم شهدا توجه داشته باشند که برابر مصوبه استانداری ها، هیچ مراسم رسمی در زمان تحویل سال در گلزارهای سراسر کشور برگزار نخواهد شد. در زمان تحویل سال نیز در گلزار شهدا هیچ برنامه ای برگزار نخواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 80

به "احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید