امکان برگزاری پیش از موعد آزمون های دانشگاه پیغام نور با رضایت دانشجویان

به گزارش مالزی ارزان، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور گفت: اساتید می توانند جهت کاهش بار ترافیکی در صورت هماهنگی و اطلاع رسانی کامل با دانشجویان، آزمون ها را در نوبت ها و زمان های هماهنگ شده دیگر، پیش از تاریخ آزمون برگزار نمایند.

امکان برگزاری پیش از موعد آزمون های دانشگاه پیغام نور با رضایت دانشجویان

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، امیرحسین بهروز مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور با بیان اینکه با توجه به ادامه شرایط ناشی از بیماری کووید 19، لزوم اتخاذ تمهیدات لازم با توجه به برگزاری آمار بالای آزمون های الکترونیکی دانشگاه پیغام نور در سراسر کشور و به منظور ارتقای کیفیت اجرایی برگزاری ارزشیابی دروس نظری در نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399، امتحانات در ترم جاری، نسبت به تاریخ قبلی در تقویم آموزشی، زودتر برگزار می گردد؛ گفت: به منظور سهولت در برگزاری آزمون ها، استان ها مجاز خواهند بود آزمون های خاتمه ترم را در بستر های متعدد مورد تأیید با هماهنگی اساتید برگزار نمایند.

امکان برگزاری پیش از موعد آزمون ها با هماهنگی و رضایت دانشجویان

وی اضافه کرد: اساتید می توانند جهت کاهش بار ترافیکی در صورت هماهنگی و اطلاع رسانی کامل با دانشجویان، آزمون ها را در نوبت ها و زمان های هماهنگ شده دیگر، پیش از تاریخ آزمون برگزار نمایند.

سایر شیوه های ارزشیابی

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور با عنوان اینکه آزمون ها صرفاً باید از منابع درسی مصوب اعلام شده دانشگاه باشد، گفت: استفاده از سایر شیوه های ارزشیابی برای دروس (گروه درسی) با تعداد دانشجوی کمتر از پنج نفر با تشخیص مدرس ذیربط و تأیید رئیس استان مجاز است.

وی یادآور شد: شرایط آزمون دانشجویان دانشگاه پیغام نور در نیمسال جاری نیز مانند ترم های گذشته در نهایت دقت، سلامت، نظم و آرامش برگزار خواهد شد و در این خصوص تمهیداتی در قالب دستورالعمل به استان ها در حال ارسال است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 خرداد 1400 بروزرسانی: 29 خرداد 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 852

به "امکان برگزاری پیش از موعد آزمون های دانشگاه پیغام نور با رضایت دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان برگزاری پیش از موعد آزمون های دانشگاه پیغام نور با رضایت دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید