بر خلاف آمریکایی ها، بیشتر کانادایی ها از تدابیر دولت فدرال در مبارزه با کووید19 راضی هستند

به گزارش مالزی ارزان، بر خلاف بیشتر آمریکایی ها، بیشتر کانادایی ها باور دارند دولت شان در پاسخ به پاندمی کووید 19 خوب عمل نموده و حالا متحدتر از زمان پیش از شیوع ویروس هستند.

بر خلاف آمریکایی ها، بیشتر کانادایی ها از تدابیر دولت فدرال در مبارزه با کووید19 راضی هستند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتیپل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

این را نتایج جدیدترین نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که از 14276 بزرگسال در 14 کشور خواست به عملکرد کشورشان به شرایط اورژانسی سلامت و اتحاد شهروندان شان، رای بدهند.

روی هم رفته، 73 درصد از پاسخ دهندگان قبول داشتند که دولت شان در مدیریت بحران پیروز بوده و فقط 27 درصد مخالف بودند. آمریکا و بریتانیا تنها کشورهایی بودند که بیشتر شهروندان شان گفتند دولت شان در پاسخ به بیماری کار درست را انجام نداده است. میزان نارضایتی در آمریکا 52 درصد و در بریتانیا 54 درصد بود.

دانمارک بهترین امتیاز را در رده بندی داشت و 95 درصد از شهروندانش از عملکرد دولت راضی بودند. بعد از آن استرالیا با 94 درصد و کانادا با 88 درصد قرار داشتند.

در ارتباط با مسئله اتحاد ملی، دانمارک دوباره بالاترین امتیاز را داشت و 72 درصد گفتند کشورشان متحدتر از پیش از پاندمی است. بعد از آن کانادا قرار داشت و 66 درصد گفتند اتحاد ملی شان بهبود پیدا نموده است. در کانادا 29 درصد نظرشان این بود که کشور گسیخته تر از گذشته شده است.

این نظرسنجی همچنین نظر مشارکت کنندگان را درباره این پرسید که آیا گسترش کروناویروس می توانست با همکاری بین المللی بیشتر سرکوب بشود؟

این مرکز در گزارش خود گفت: 59 درصد از پاسخ دهندگان گفتند اگر کشورشان بیشتر با دیگر کشورها همکاری نموده بود، تعداد موارد کروناویروس در کشور می توانست پایین تر باشد. در مقایسه، 36 درصد گفتند همکاری در کاهش تعداد موارد بی فایده می بود.

در آمریکا، 58 درصد از پاسخ دهندگان گفتند باور دارند تعداد موارد ابتلا در این کشور در صورت همکاری با دیگر کشورها تا این حد بالا نمی بود.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 376

به "بر خلاف آمریکایی ها، بیشتر کانادایی ها از تدابیر دولت فدرال در مبارزه با کووید19 راضی هستند" امتیاز دهید

1 کاربر به "بر خلاف آمریکایی ها، بیشتر کانادایی ها از تدابیر دولت فدرال در مبارزه با کووید19 راضی هستند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بر خلاف آمریکایی ها، بیشتر کانادایی ها از تدابیر دولت فدرال در مبارزه با کووید19 راضی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید