ترامپ بازهم دموکرات ها را مورد تمسخر قرار داد

به گزارش مالزی ارزان، دونالد ترامپ طی پیامی توییتری نسبت به ناهماهنگی ها در اعلام آرا در آیووا واکنش نشان داد و دموکرات ها را مورد تمسخر قرار داد.

ترامپ بازهم دموکرات ها را مورد تمسخر قرار داد

به گزارش ، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پیامی توییتری درباره تاخیر در اعلام آراء انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت آیووا واکنش نشان داد و طی جمله تمسخرآمیز نوشت: آن ها باید به خاطر این اتفاق روسیه را متهم نمایند.

وی در ادامه نوشت: وقتی که آن ها نمی توانند به درستی آراء را شمارش نمایند، چگونه می خواهند طرح هایی در حوزه سلامت را در آمریکا اجرایی نمایند؟

ترامپ پیش تر نیز دموکرات ها را به دلیل تاخیر در اعلام نتایج انتخابات درون حزبی ایالت آیووا مورد تمسخر قرار داده بود.

لازم به ذکر است، آسوشیتدس پرس روز گذشته (پنچ شنبه) اعلام نمود که به دلیل ناهماهنگی ها در شمارش آراء همچنان نمی تواند به طور قطعی برنده انتخابات درون حزبی دموکرات ها در آیووا را اعلام کند.

تام پرز، رئیس کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا روز گذشته در پی افشای وجود خطا های متعدد در نتایج انتخابات درون حزبی برای معرفی نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت آیووا از مسئولان این ایالت خواست نتایج اعلام شده را فورا بازبینی نمایند.

در نهایت حزب دموکرات آیووا اعلام نمود با شمارش کامل آرای حوزه های انتخابی این حزب در ایالت آیووا آمریکا برای معرفی فرد منتخب دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، معین شد پت بوتجج با اختلاف بسیار کمی برنی سندرز را شکست داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 11

به "ترامپ بازهم دموکرات ها را مورد تمسخر قرار داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ بازهم دموکرات ها را مورد تمسخر قرار داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید