تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد به 6 نفر رسید

به گزارش مالزی ارزان، خبرنگاران/اردبیل تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد به 6 نفر رسیدفرماندار شهرستان پارس آباد مغان از ابتلای 6نفر به ویروس کرونا در این شهرستان خبرداد.

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد به 6 نفر رسید

عدالت حاجی پور در مصاحبه با مالزی ارزان، اظهار کرد: از ابتدای اسفند ماه سال جاری 76 مورد مشکوک مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان شهدا پذیرش شدهاند که پس از بررسیهای به عمل آمده بیشتر این عزیزان که به سرما خوردگی مبتلا بودند این در حالی است که تنها 21 نفر مشکوک به کرونا در سطح شهرستان بستری میباشند.

فرماندار شهرستان پارس آباد، شرح داد: از 29 آزمایش ارسال شده جواب 18 مورد دریافت شده که از این تعداد 6 نفر بیمار قطعی کرونا هستند و هم اکنون در بیمارستان شهدا بستری میباشند.

وی اضافه کرد : متاسفانه از 6 مورد مبتلا به ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد دو تن جان باخته است.

فرماندار شهرستان پارس آباد مغان از فوت یک نفر بدلیل مصرف الکل صنعتی خبر داد و خاطر نشان کرد: 3 نفر بیمار مشکوک به مصرف الکل صنعتی به اورژانس بیمارستان امام خمینی پارس آباد مراجعه کرده بودند که با تشخیص آزمایشگاه، مصرف الکل صنعتی در آنان تایید و از این 3 نفر یک نفر فوت و یک نفر دیگر نابینا و نفر سومی جهت ادامه درمان به مرکز استان اعزام شده است.

وی ادامه داد: این افراد با محتواهای فضای مجازی و به گمان مقابله با کرونا یا درمان آن از روی ناآگاهی، اقدام به مصرف الکل متانول کرده بودند که پس از مسمومیت نابینا و یا جان خود را از دست دادند.

حاجی پور با اشاره به تولید ماسک در شهرستان پارس آباد، گفت: مردم ما صرفا مصرف کننده نبوده و ضمن تولیدات کشاورزی و دامپروری در شرایط بحرانی توان و تخصص و ظرفیتهای خود را برای کمک به هم وطنان به نمایش گذاشتهاند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 71

به "تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد به 6 نفر رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد به 6 نفر رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید