تمام تقابل های جواد نکونام مقابل یحیی گل محمدی و پرسپولیس

به گزارش مالزی ارزان، جواد نکونام اگرچه مقابل پرسپولیس هیچ پیروزی نداشته، اما یک بار پیروز به کسب برد مقابل یحیی گل محمدی شده است.

تمام تقابل های جواد نکونام مقابل یحیی گل محمدی و پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، جواد نکونام مقابل پرسپولیس هیچ گاه پیروز نبوده و در شکست مقابل سرخ پوشان تهرانی هت تریک کرده است.

به گزارش طرفداری، پرسپولیس و فولاد روز دوشنبه بازی حساسی را برگزار خواهند کرد. آن هم در حالی که دو چهره ویژه روی نیمکت این تیم ها حضور دارند. دو مربی از نسل تازه مربیان که عملکرد آن ها روی نیمکت فوق العاده بوده است.

هت تریک پرسپولیس مقابل نکونام

پرسپولیس در تمام دیدار هایی که با تیم های تحت هدایت جواد نکونام داشته، پیروز به کسب پیروزی شده است. جواد نکونام به عنوان سرمربی تا به امروز 3 بار مقابل پرسپولیس قرار گرفته است. 1 بار با نساجی و 2 بار با تیم فولاد خوزستان که در هر 3 بازی شکست خورده است. دیدار پیش رو درواقع چهارمین مصاف نکونام با پرسپولیس است.

پیروزیت یحیی گل محمدی مقابل نکونام

یحیی گل محمدی و جواد نکونام تا به امروز سه بار به مصاف هم رفته اند که سهم گل محمدی 2 پیروزی و سهم نکونام 1 برد بوده است.

این دو مربی در لیگ هجدهم اولین جدال شان را برگزار کردند. گل محمدی با شهرخودرو با 3 گل نساجی نکونام را در مشهد شکست داد تا در اولین تقابل این دو مربی، یحیی به یک پیروزی قاطع برسد.

دومین رویارویی دو مربی بازی رفت لیگ نوزدهم بود که نکونام پیروز شد از یحیی انتقام گرفته و همراه با فولاد، شهر خودرو را در مشهد با یک گل شکست دهد. هرچند گل محمدی در نیم فصل دوم به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد و یک بار دیگر نکونام را شکست داد. در بازی که سیامک نعمتی برای پرسپولیس گلزنی کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 642

به "تمام تقابل های جواد نکونام مقابل یحیی گل محمدی و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام تقابل های جواد نکونام مقابل یحیی گل محمدی و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید