خبرنگاران تقدیر روحانی از مردم سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا

به گزارش مالزی ارزان، زاهدان- خبرنگاران- رییس جمهوری اسلامی ایران از همکاری علمای اهل تشیع و تسنن، مردم، کادر بهداشت و درمان و امدادگران در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این استان قدردانی کرد.

خبرنگاران تقدیر روحانی از مردم سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا

دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در ارتباط مستقیم به وسیله ویدئوکنفرانس با استاندار سیستان و بلوچستان و مسؤولان ستاد کرونا این استان اظهار کرد: نیازمندی های سیستان و بلوچستان در حوزه بهداشت ودرمان برای کنترل شیوع ویروس کرونا به وزیر بهداشت و درمان منتقل خواهد شد تا نگرانی دراین زمینه رفع گردد.

وی گفت: در دولت یازدهم و دوازدهم اقدامات بزرگی برای توسعه سیستان و بلوچستان نظیر طرح آب رسانی به 46 هزار هکتار از زمین های دشت سیستان، طرح توسعه سواحل مکران، راه آهن و گازرسانی در حال اجرا است.

رییس جمهوری اسلامی بیان نمود: بارندگی ها در سیستان و بلوچستان با وجودی که مشکلاتی ایجاد می نماید اما برای تالاب بین المللی هامون و مناطق کویری استان نعمت محسوب می گردد.

روحانی با بیان اینکه دولت در کنار مردم سیستان و بلوچستان خواهد بود، گفت: جای تقدیر دارد که علمای این استان در این شرایط حساس، پرهیز از اجتماعات را مورد توجه قرار داده اند.

رییس جمهوری با بیان اینکه در شرایط کنونی هرگونه فاصله گذاری برای ما اهمیت دارد، گفت: دستورالعمل فاصله گذاری اجتماعی به استان ها در حال ابلاغ است تا هرچه سریعتر از این بحران سخت عبور کنیم.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 112

به "خبرنگاران تقدیر روحانی از مردم سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تقدیر روحانی از مردم سیستان و بلوچستان برای مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید