خبرنگاران مشکل قطع آب در آبادان برطرف شد

به گزارش مالزی ارزان، آبادان - خبرنگاران - مدیر آبفا منطقه آبادان گفت:مشکل قطع آب در این شهر که از ساعت 14 رخ داد بر طرف شد.

خبرنگاران مشکل قطع آب در آبادان برطرف شد

مصطفی مهرانفر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: ظهر امروز حفاری و انجام عملیات پاکسازی علفزارهای ایستگاه 6 کوی قدس این شهر توسط شهرداری باعث شکستگی در خط لوله 200 (چدنی) در عمق یک و نیم متری شد که موجب قطعی کامل آب در کلیه مناطق سطح شهرستان شد.

وی اضافه کرد: پس از اخذ گزارش شکستگی لوله آب تمامی نیروهای واحد تعمیرات معاونت بهره برداری و توسعه آب این منطقه سریعا به محل اعزام شدند و اقدامات لازم برای رفع هرچه سریعتر قطعی آب سطح شهرستان آبادان را در دستور کار قرار دادند.

مدیر آبفا شبکه آبادان گفت: اکنون نیز کلیه نیروهای تعمیرات معاونت بهره برداری و توسعه آب با همراهی و همکاری نیروهای خدمات شهری منطقه 2 آبادان در محل حضور دارند و در حال رفع نقص به وجود آمده هستند و این مشکل را رفع کردند.

مهرانفر گفت: اقدام به این حفاری توسط نیروهای شهرداری منطقه 2 آبادان که منجر به شکستگی لوله و قطع آب کل شهرستان شد بدون هماهنگی قبلی با آبفا این منطقه اجرا شده است.

وی بر لزوم همکاری و هماهنگی بین همه دستگاه های خدمات رسان سطح شهرستان تاکید نمود و گفت: تمامی ادارات خدمات رسان از جمله آبفا، مخابرات، گاز، برق و شهرداری باید پیش از هر اقدامی نظیر حفاری با یکدیگر هماهنگی و همکاری های لازم را داشته باشند تا اینگونه مسائل ایجاد نشود.

آبادان دارای 850 کیلومتر شبکه آبرسانی است که از این میزان 300 کیلومتر احتیاج به اصلاح دارد ضمن اینکه احداث 140 کیلومتر شبکه آبرسانی در این شهر لازم است.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 600

به "خبرنگاران مشکل قطع آب در آبادان برطرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مشکل قطع آب در آبادان برطرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید