خبرنگاران نزدیک به سه میلیون متر مربع از اراضی ملی در کردستان برطرف تصرف شد

به گزارش مالزی ارزان، سنندج - خبرنگاران - ریس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کردستان گفت: سال گذشته 2 میلیون و 926 هزار و 140 متر مربع از اراضی ملی این استان برطرف تصرف شد.

خبرنگاران نزدیک به سه میلیون متر مربع از اراضی ملی در کردستان برطرف تصرف شد

سرهنگ طارق کمالوند روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار مالزی ارزان گفت: ارزش ریالی این میزان از زمین های برطرف تصرف شده بر اساس نظر کارشناسان 381 ملیارد و 792 میلیون ریال برآورده شده است.

وی با بیان اینکه حفظ و حراست از اراضی ملی و مبارزه با زمین خواری یکی از مهمترین اولویت های پلیس محسوب می گردد اضافه نمود: منابع طبیعی یک موهب الهی بوده و حفظ این منابع یک وظیفه شرعی و قانونی برای همگان است.

سرهنگ کمالوند افزود: فرماندهی انتظامی کردستان در راستای برخورد با سودجویان و تخلفات حوزه تصرف اراضی ملی از هیچ تلاش و تلاشی دریغ نمی کند.

وی با اشاره به نتایج مثبت بهره گیری از مشارکت های مردمی در فرایند مدیریت و حفاظت از اراضی ملی یادآور شد: پیشگیری از زمین خواری و تصرف اراضی ملی از اولویت های پلیس است.

ریس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی کردستان تاکید نمود: نتایج به دست آمده در مقابله با زمین خواری حاصل اقدامات و فعالیت های یگان حفاظت سازمان زمین و مسکن استان بوده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 31 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 119

به "خبرنگاران نزدیک به سه میلیون متر مربع از اراضی ملی در کردستان برطرف تصرف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نزدیک به سه میلیون متر مربع از اراضی ملی در کردستان برطرف تصرف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید