خبرنگاران کتائب حزب الله عراق: آمریکا از نیروهای مقاومت می ترسد

به گزارش مالزی ارزان، تهران- خبرنگاران- کتائب حزب الله عراق پنجشنبه شب در واکنش به تحریم دبیرکل این نیروها از سوی دولت آمریکا در بیانیه ای گفت که آمریکا از نیروهای مقاومت وحشت دارد.

خبرنگاران کتائب حزب الله عراق: آمریکا از نیروهای مقاومت می ترسد

به گزارش المیادین، در بیانیه کتائب حزب الله عراق آمده است: مجاهدان ما خود را وقف دفاع از خاک و مقدساتشان کردند و یاوه گویی های شیطان بزرگ آنها را از انجام وظیفه خود که همان اخراج نیروهای خارجی است منحرف نخواهد کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: آمریکا با تروریستی خواندن مردم و نیروهای ملی عراقی به تحقیر آنها ادامه می دهد.

کتائب حزب الله عراق یادآور شد، اقدامات آمریکا علیه گروه های مقاومت اسلامی تاکیدی است بر میزان ترس آنها از گروه هایی که آنها و ساخته دست آنها یعنی داعش را شکست داده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: باعث افتخار است که آمریکا از وجود ما علیه موجودیتش و طرح هایش در عراق و منطقه احساس خطر می نماید.

ناتان سیلز دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور به اصطلاح ضد تروریسم عصر چهارشنبه اظهار داشت احمد الحمیداوی دبیرکل کتائب حزب الله عراق را تحت تحریم قرار داده اند.

این مقام وزارت خارجه آمریکا افزود کتائب حزب الله پیش از این به عنوان یک گروه تروریستی شناخته شد و تصمیم امروز ما برای افزایش فشار بر این گروه است.

سیلز مدعی شد کتائب حزب الله همچنان به اقدامات ضد نیروهای آمریکایی، متحدان آن و مردم بی گناه عراق ادامه می دهد و افزود این گروه با حمایت تهران، حاکمیت و استقلال عراق را تضعیف می نماید.

وی همچنین ادعا کرد پس از ملاقات برهم صالح رئیس جمهوری عراق با دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در داووس، کتائب حزب الله، رئیس جمهوری عراق را به خاطر این ملاقات تهدید نموده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 34

به "خبرنگاران کتائب حزب الله عراق: آمریکا از نیروهای مقاومت می ترسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کتائب حزب الله عراق: آمریکا از نیروهای مقاومت می ترسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید