شانس پیروزی استقلال کم نیست، سعادتمند مراقب مشاورانش باشد

به گزارش مالزی ارزان، محمد نوری در گفتگو با خبرنگاران گفت: حاشیه پیرامون استقلال در هفته های اخیر زیاد بوده و متاسفانه این حواشی به روحیه و توان فنی و بدنی تیم لطمه زده است. شاگردان مجیدی با یکی دو جلسه تمرین نصفه و نیمه و بدون تعدادی از بازیکنان اصلی شان باید به مصاف تراکتوری بروند که گویا کاملاً آماده است. اما با این وجود معتقدم شانس استقلال برای پیروزی در بازی امشب نه تنها کم نیست، بلکه زیاد هم هست.

شانس پیروزی استقلال کم نیست، سعادتمند مراقب مشاورانش باشد

عضو پیشین کمیته فنی استقلال بیان داشت: همین نفراتی که قرار است امشب به میدان بروند توانایی فنی بالایی دارند و احتمالاً این حاشیه ها در این روزهای اخیر انگیزه آنها را برای این بازی مضاعف کرده است. مثلاً من خبر دارم دیاباته برای این بازی بسیار پر انگیزه است و همین می تواند یک ابزار مهم برای برتری استقلال باشد.

پیشکسوت آبی پوشان سپس به برخی حواشی پیش آمده برای حجت نظری عضو هیات مدیره استقلال اشاره کرد و گفت: سابقه شناخت من از نظری به حضور او در هیات مدیره استقلال بر نمی گردد و از خیلی قبل تر او را می شناسم. بهانه آشنایی من با او هم هوادار بودنش بود. زمانی که نظری خیلی جوان تر از الان بود و هیچ مسئولیتی نداشت یک هوادار دو آتشه استقلال بود و الان هم که مسئولیت دارد چیزی از علاقه و تعصبش به این تیم کم نشده. ای کاش از این نظری ها بیشتر داشتیم و قطعاً در این صورت تیم شرایط بهتر و پایدار تری داشت.

نوری سپس با اشاره به رفت و آمد زیاد در سطوح مختلف مدیریت استقلال گفت: سعادتمند باید در مشورت دریافت از مشاورانش دقت بیشتری کند و بداند از مشاورانش در چه حوزه ای مشورت بگیرد. شاید این مشاوران در یکسری امور توانمندی هایی داشته باشند، اما فوتبال یک تخصص است و اگر فردی سی سال در حوزه دیگری کار کرده و مدیر موفقی بوده و از فوتبال هیچ شناختی ندارد، برای تعیین تکلیف اتفاقات فوتبالی نمی تواند مشاور مناسبی باشد.

وی اضافه نمود: درحال حاضر به فرد خاصی اشاره نمی کنم اما اگر لازم شد اسم هم می آورم. فعلاً فقط به این نکته بسنده می کنم که مشاوران باید چارچوب خودشان را بشناسند و یک مشاور نباید اختیاراتش هم اندازه و یا حتی در پاره ای مواقع بیشتر از مدیر عامل باشد. این موضوع به باشگاه صدمه خواهد زد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 312

به "شانس پیروزی استقلال کم نیست، سعادتمند مراقب مشاورانش باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شانس پیروزی استقلال کم نیست، سعادتمند مراقب مشاورانش باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید