شناسایی و پلمپ کارگاه فراوری سلاح سرد در جنوب تهران

به گزارش مالزی ارزان، سرهنگ جلیلیان از شناسایی و پلمپ یک باب کارگاه فراوری انواع سلاح سرد مثل قمه، پنجه بوکس و باتوم در یکی از مناطق جنوبی کلانشهر تهران اطلاع داد

شناسایی و پلمپ کارگاه فراوری سلاح سرد در جنوب تهران

سرهنگ دوستعلی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت در تبادل نظر با خبرنگار گروه اجتماعی خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال اجرای ششمین مرحله از طرح صاعقه، ماموران پلیس پیشگیری پایتخت در سرکلانتری هفتم، 44 نفر از متهمانی که اغلب آن ها حاملین سلاح سرد بودند و در درگیری و شرارت از آن استفاده می کردند را دستگیر کردند.

وی توضیح داد: در بین متهمان علاوه بر حمل نمایندگان سلاح سرد، بعضی نیز کیف زن و قاپ زن بودند و با اجرای عملیات های منسجم و هماهنگ توسط عوامل پلیس پیشگیری پایتخت در سرکلانتری هفتم شناسایی و دستگیر شدند.

سر کلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت یادآور شد: رویکرد ششمین مرحله از طرح صاعقه برخورد با فراوری نمایندگان و حاملین سلاح سرد بود و بر این اساس تعدادی از این متهمان دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

سرهنگ جلیلیان تاکید نمود: متاسفانه بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی توسط مجرمانی که از سلاح سرد استفاده می نمایند ایجاد می گردد و برخورد با حاملین و فراوری نمایندگان این نوع سلاح ها در دستور کار پلیس واقع شده است.

وی همچنین اظهار داشت: در راستای دستگیری و برخورد با فراوری نمایندگان سلاح سرد، در منطقه جنوبی شهر تهران، یک باب کارگاه که مجرمان مبادرت به فراوری سلاح سرد نامتعارف مثل قمه، پنجه بوکس و باتوم فنری می کردند شناسایی و طی یک عملیات ویژه و با هماهنگی با مقامات قضایی پلمپ شد.

سر کلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت توضیح داد: با ورود ماموران پلیس به کارگاه فراوری سلاح سرد فوق، 833 قبضه انواع سلاح سرد از متهمان کشف و ضبط شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 708

به "شناسایی و پلمپ کارگاه فراوری سلاح سرد در جنوب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی و پلمپ کارگاه فراوری سلاح سرد در جنوب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید