شکایت باشگاه ها از استقلال رد شد

به گزارش مالزی ارزان، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران شکایت باشگاه ها پیرامون تخلف باشگاه استقلال و این هیات را در ثبت قرارداد بازیکنان رد کرد.

شکایت باشگاه ها از استقلال رد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس ، چند روز پیش بود که در گزارشی اشاره کردیم که هیات فوتبال استان تهران در ثبت قرارداد بازیکنان تیم های پایه باشگاه استقلال دچار تخلف محرز شده زیرا این باشگاه از تاریخ 24 مرداد تا 19 آبان ماه حق ثبت قرارداد هیچ بازیکنی در رده های مختلف را نداشته است.

بعد از انتشار این گزارش، سایت هیات فوتبال در اطلاعیه ای گفت این خبر صحت نداشته و قرار است در این خصوص جلسه کمیته انضباطی تشکیل شود اما به فاصله یکی دو روز، امروز خروجی نشست کمیته انضباطی هیات فوتبال مشخص شده است.

بعد از شکایت چند باشگاه مثل المپیک اندیشه، پیکان، آکادمی کیا،فتحیان آرشاک، شاهین و ... از باشگاه استقلال جلسه کمیته انضباطی تشکیل شد اما این شکایت توسط کمیته انضباطی هیات فوتبال رد شده است.

این در حالی است که اصل خبر و اینکه هیات فوتبال در تاریخ محرومیت استقلال قراردادها را ثبت کرده با برگزاری این نشست مورد تائید قرار گرفته اما کمیته انضباطی هیات فوتبال درخواست باشگاه های شاکی را رد کرده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 842

به "شکایت باشگاه ها از استقلال رد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت باشگاه ها از استقلال رد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید