عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال تمام قد کنار تیم ملی فوتسال است

به گزارش مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتسال حاضر شد و گفت: خیلی خوشحالم که امروز در کنار شما هستم. بخاطر حضور تیم ملی فوتبال در مسابقات مرحله دوم انتخابی جام جهانی قطر نتوانستم در کنار شما باشم. اما مهرداد سراجی، عضو هیات رئیسه و رئیس کمیته فوتبال به همراه کادر فنی تمام مسائل را با جدیت پیگیری می کنند.

عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال تمام قد کنار تیم ملی فوتسال است

رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه بیان نمود: با توجه به برگزاری بازی های مقدماتی جام دنیای از بحث فوتسال غافل نشدیم، حضور سراجی در کنار شما عزیزان دال بر این مدعاست و با پیگیری مستمر ایشان خیالمان از این بابت راحت است. امیدوارم بتوانیم با یک برنامه ریزی منسجم، حضوری پیروز و پرقدرت در مسابقات جام دنیای داشته باشیم.

عزیزی خادم با اشاره به حضور تیم ملی فوتسال ایران در ژاپن (برای انجام بازی تدارکاتی) شرح داد: با برنامه هایی که در کمیته فوتسال در نظر گرفته شده، تیم ملی با بالاترین سطح آمادگی راهی مسابقات جام دنیای خواهد شد. فدراسیون فوتبال در حال پیگیری و برنامه ریزی جهت حضور تیم ملی فوتسال در ژاپن است. خودم هم در ژاپن کنار شما هستم. مطمئنم تیم ملی فوتسال با راهبردی که فدراسیون فوتبال دارد برنامه ریزی دقیقی در این راه انجام خواهد داد. اهمیت تیم ملی فوتسال کمتر از تیم ملی فوتبال برای ما نیست و در این راستا از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

وی اضافه کرد: تیم ملی فوتسال ایران در رنکینگ دنیای در بالاترین سطح قرار گرفته است. به حول قوه الهی کاری که ما باید در خصوص پشتیبانی انجام خواهیم دهیم. با توافقی که با مدیران شرکت تولیدی لباس در منامه داشتم، مقرر شد تیم ملی فوتسال ایران با البسه این برند در مسابقات شرکت کند. همچنین در بخش دیگری از این توافق موضوع البسه تیم های بانوان بود که آن هم مورد توافق دو طرف قرار گرفت. امیدوارم این اردوها مثمرثمر باشد. تیم ملی فوتسال ایران در مسابقات جام دنیای برای کسب مقام می رود. امیدوارم یک بار دیگر قدرت تیم ملی فوتسال ایران به رخ دنیایان بکشیم.

عزیزی خادم با اشاره به حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتسال یادآور شد: فدراسیون فعلی حمایت همه جانبه از فوتسال را در دستور کار دارد و در این راه برنامه ریزی دقیقی انجام دادیم. همچنین در هیات رئیسه فدراسیون تشکیل تیم ملی ب فوتسال را مصوب کردیم و این تیم می تواند پشتوانه تیم ملی فوتسال ما در آینده باشد. ما همین کار را هم در تیم ملی جوانان بانوان انجام دادیم. باید از تمام ظرفیت بازیکنان استفاده کنیم. فدراسیون فوتبال تمام قد در کنار تیم ملی فوتسال است. از نظر پاداش و امکانات حتماً برنامه ریزی خواهیم کرد هر جا که نیاز باشد، کمی و کاستی وجود داشته باشد، حتماً به آن می پردازیم.

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه کرد: لیگ برتر فوتسال ایران به صورت حرفه ای برگزار می شود. امیدوارم همانطور که در تیم ملی فوتبال لژیونر زیادی داریم در فوتسال هم این اتفاق بیافتد. در تیم فوتبال بزرگسالان نکته ای که باعث خوشحالی ما بود، این است که به نسبت ادوار گذشته، نگاه تمام بچه های تیم ملی حرفه ای است. باید این فضا را هم در فوتسال جا بیاندازیم، چرا که این نکته برای ما خیلی مهم است. حیف است که فوتسال ما به نام یکی از بهترین تیم های دنیا نتواند لژیونرهای بیشتری داشته باشد. آرزوی بهترین ها را برای تک تک شما دارم. انشاءالله در مسابقات جام دنیای لیتوانی تیم ملی فوتسال ایران را بالای سکو ببینم.

عزیزی خادم با اشاره به کمپ تیم های ملی در استان کرمان گفت: تفاهم نامه ای بین فدراسیون فوتبال و این استان منعقد شده است که تمام تیم های ملی از جمله فوتبال، فوتسال آقایان و بانوان از امکانات آنجا به نحو احسن استفاده کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال در سرانجام گفت: در این سه ماهه ای که تا آغاز مسابقات جام دنیای لیتوانی داریم حضور مسئولین فدراسیون و حمایت ها مطمئناً قوی تر و پررنگ تر می شود. تیم ملی فوتسال برای ما خیلی مهم است و قطعاً به اعتبار فدراسیون فوتبال اضافه می کند. این نکته بسیار مهمی است و فدراسیون به این موضوع به درستی اشراف دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 6 مرداد 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 925

به "عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال تمام قد کنار تیم ملی فوتسال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: فدراسیون فوتبال تمام قد کنار تیم ملی فوتسال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید