مانور آمریکا در بغداد توهین مستقیم به دولت و مجلس بود

به گزارش مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از دفتر اطلاع رسانی نجباء، نصر الشمری سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در پیامی توئیتری با اشاره به مانور نظامی آمریکا و آزمایش سامانه پدافند هوایی اشغالگران در سفارت ایالات متحده در بغداد و منطقه سبز نوشت: پس از فروکش کردن محکومیت ها و واکنش های متقابل از مجلس و دولت عراق می پرسیم چگونه یک دولت می تواند کم ترین حد از احترام به حاکمیت ملی را احساس کند؟!

مانور آمریکا در بغداد توهین مستقیم به دولت و مجلس بود

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

نصر الشمری افزوده است: چنین دولتی در برابر ملت خود و دیگر ملت ها چه موضع و جایگاهی دارد وقتی سفارت یک کشور خارجی در قلب بغداد و جلوی چشم و گوش همه جهان مانور نظامی برگزار می نماید؟!

وی همچنین خطاب به مجلس و دولت این پرسش را مطرح نموده است: آیا این موضوع شما را به جنبش وا نمی دارد و احساسات ملی شما را برنمی انگیزد؟ این اقدام را نمی توان نقض ـ بلکه گستاخی ـ به همه عُرف های دیپلماتیک و سیاسی برشمرد؟ مگر نه آنکه این موضوع موجب خواهد شد هرکسی به خود اجازه دهد کشور ما را بی اعتبار بشمرد و به طعمه ای برای دیگر طمع ورزان تبدیل شویم؟

سخنگوی نُجَباء با اشاره به اینکه این مانور نظامی احساسات عراقی ها را تحریک کرد، خاطرنشان نموده است: این اقدام در واقع اهانتی مستقیم و آشکار به همه مسئولان و صاحب منصبان دولتی و حاکمیتی است و اهمال و اغفال در برابر رفتارهای وقیحانه آمریکا، کشور را به پرتگاهی خطرناک سوق می دهد.

الشمری در انتها صبر وطن دوستان، مقاومت و عراقی های آزاده را رو به انتها توصیف و اعلام نموده است: رویکرد شما که مطلقا از هیچ عذر و بهانه ای برخوردار نیست، موجب می گردد که ما آخرین ریسمان های ناپایدار با شما را نیز قطع کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 300

به "مانور آمریکا در بغداد توهین مستقیم به دولت و مجلس بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانور آمریکا در بغداد توهین مستقیم به دولت و مجلس بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید