نیروهای بازداشت شده الحشدالشعبی عراق آزاد شدند

به گزارش مالزی ارزان، دبیر کل کتائب حزب الله عراق به دنبال آزادی عصر امروز نیروهای بازداشتی این گروه زیرمجموعه الحشد الشعبی تاکید نمود که سلاح مقاومت هرگز تحویل داده نمی گردد.

نیروهای بازداشت شده الحشدالشعبی عراق آزاد شدند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دبیر کل کتائب حزب الله عراق از گروه های زیر مجموعه سازمان الحشد الشعبی در یک نامه داخلی تاکید نمود که سلاح مقاومت یکی از اصول قانونی و مشروع دینی است.

شبکه المیادین به نقل از دبیر کل کتائب حزب الله آورده است: سلاح مقاومت هرگز تحویل داده نمی گردد.

یکی از نیروهای کتائب حزب الله هم که اخیرا توسط نیروهای مبارزه با تروریسم عراق بازداشت شده بودند، از دلیل آزادیشان در عصر امروز گفت.

او در گفت وگو با شبکه المیادین گفت: قاضی به دلیل نبود ادله کافی، ما را آزاد کرد.

این عضو کتائب حزب الله عراق در توضیح قضیه بازداشتشان تاکید نمود: ما به محض بازداشت به فرودگاه بغداد منتقل شدیم.

محمود الربیعی سخنگوی دفتر سیاسی فراکسیون صادقون شاخه سیاسی جنبش عصائب اهل الحق عصر امروز از آزادی همه بازداشتی های کتائب حزب الله اطلاع داد.

الربیعی در توئیتر گفت:ما به برادرانمان و هواداران الحشد و مقاومت مژده می دهیم که برادرانتان در تیپ 45 الحشد الشعبی که چند روز پیش بازداشت شدند پس از اثبات بطلان ادعاهای مخرب علیه آنها بر اساس اقدامات قانون و قضایی آزاد شدند.

گزارش شده است، نیروهای مبارزه با تروریسم عراق پنجشنبه شب به تیپ 45 الحشد الشعبی که نیروهای کتائب حزب الله عراق در آن حضور دارند یورش بردند و تعدادی از مجاهدان الحشد را دستگیر کردند که البته افراد دستگیر شده نگهبانان مقر بودند و نیروهای اصلی در آن حضور نداشتند.

این اتفاق، از سوی مسؤولان الحشد الشعبی به شدت غیر قابل قبول بود به خصوص که می بایست این کار با دستور قضایی نه دستور نخست وزیر و توسط مرکز امنیت حشد الشعبی یا حداقل با هماهنگی او این اقدام صورت می پذیرفت.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 299

به "نیروهای بازداشت شده الحشدالشعبی عراق آزاد شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای بازداشت شده الحشدالشعبی عراق آزاد شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید