هاشمی: تاخیر در واکسیناسیون را جبران کنید، در دهه نود فراوری اتوبوس و واگن مترو نداشتیم خبرنگاران

به گزارش مالزی ارزان، رئیس شورای شهر تهران گفت: برای تحقق شعار سال، یکی از مسائل مهم عدم انسجام بین دستگاه ها است که این موضوع را در فراوری واگن و اتوبوس حس کردیم.

هاشمی: تاخیر در واکسیناسیون را جبران کنید، در دهه نود فراوری اتوبوس و واگن مترو نداشتیم خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در اولین جلسه علنی شورای شهر در سال 1400 اظهار کرد: عید نوروز سال جاری تحت تاثیر کرونا بود، اما رعایت پروتکل ها را مشاهده کردیم همچنین تاخیر واکسیناسیون هم در کشور وجود داشت که این باعث شد عدد مبتلایان 5 رقمی و قربانیان 3 رقمی گردد امیدواریم این تاخیر به فوریت جبران گردد.

وی ادامه داد: برای تحقق شعار سال، یکی از مسائل مهم عدم انسجام بین دستگاه ها است که این موضوع را در فراوری واگن و اتوبوس حس کردیم ما فراوری اتوبوس و واگن را به حد کافی نداشتیم و میان دولت و وزارتخانه های مختلف هماهنگی نبود لازم به ذکر است که بین 30 تا 70 درصد فراوری به دلیل موانع گران تر تمام می گردد که امیدواریم این موانع از بین رود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: مشکل دیگر فراوری کننده و صادرکننده یارانه منفی است که به دلیل دور زدن تحریم ها به او تحمیل می گردد. اگر مانع زدایی و پشتیبانی بدرستی انجام گردد، ظرفیت خالی مانده فراوری در کشور به اندازه ای هست که مشکل اشتغال را هم حل نماید.

هاشمی تاکید نمود: فراوری اتوبوس و واگن مترو در کشور، مستلزم ایجاد هماهنگی بین ده دستگاه مختلف است که متاسفانه در دهه نود این اتفاق رخ نداد. امیدواریم با تغییر رویکرد مسئولان به احتیاج ضروری ناوگان فرسوده و ناکافی حمل و نقل عمومی تهران پاسخ داده گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 758

به "هاشمی: تاخیر در واکسیناسیون را جبران کنید، در دهه نود فراوری اتوبوس و واگن مترو نداشتیم خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: تاخیر در واکسیناسیون را جبران کنید، در دهه نود فراوری اتوبوس و واگن مترو نداشتیم خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید