هوشیاری و آمادگی عملیاتی یگان ویژه برای خنثی سازی توطئه معاندان

به گزارش مالزی ارزان، فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: با هوشیاری و آمادگی عملیاتی هرگونه توطئه از سوی بدخواهان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی می کنیم.

هوشیاری و آمادگی عملیاتی یگان ویژه برای خنثی سازی توطئه معاندان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، معاونان و کارکنان یگان های ویژه ناجا ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی و امام راحل (ره) و آرزوی صحت و سلامتی برای فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی)، اظهارداشت: راهبرد یگان ویژه در مقابله با تهدیدات دشمنان، بازدارنده است و با هوشیاری و آمادگی عملیاتی هر گونه توطئه از سوی بدخواهان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی می کنیم.

وی با اشاره به اهمیت رعایت نظم و انضباط در دین مبین اسلام، اعلام کرد: رعایت نظم و انضباط در تمام امور نظامی تاثیر مستقیم دارد و ما باید به عنوان حافظان نظم و امنیت جامعه به این امر توجه ویژه داشته باشیم و آن را یک وظیفه مهم تلقی کنیم تا در ماموریت ها نیز پیروز تر عمل کنیم.

سردار کرمی با اشاره به رویکرد اجتماعی یگان های ویژه ناجا، اظهار کرد: وجه تمایز پلیس ایران اسلامی با سایر کشور های جهان، داشتن روحیه انقلابی، اخلاق مداری و تعهد کاری است که در این راستا فرماندهان باید الگوی سایر کارکنان زیرمجموعه و عامل تقویت کننده این مهم باشند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاکید بر آموزش های نوین و کاربردی، توضیح داد: آموزش ها باید متناسب با نوع تهدیدات باشد و از این رو آموزش ها در یگان ویژه بر سه محور اصلی آمادگی جسمانی، عملیاتی و علمی- بصیرتی راسخ است.

سردار کرمی ادامه داد: نتیجه این آموزش ها و آمادگی ها در ماموریت ها نمود پیدا خواهد نمود چراکه یک واحد ویژه و واکنش سریع باید از هر نظر ویژه باشد که این از طرفی موجب احساس امنیت و آرامش خاطر مردم و از طرفی موجب تضعیف روحیه دشمن خواهد شد.

این مقام ارشد انتظامی ضمن قدردانی از کارکنان پلیس ویژه به جهت شرکت داوطلبانه و خودجوش در طرح های مواسات و یاری های مؤمنانه اعلام نمود: مفتخریم که امروز نیروی انتظامی هم با جهاد با جان خود در امنیت مردم ایران اسلامی تا مرز شهادت پیش می رود و از طرفی هم، جهاد با مال از طریق کارکنان پلیس انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 634

به "هوشیاری و آمادگی عملیاتی یگان ویژه برای خنثی سازی توطئه معاندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوشیاری و آمادگی عملیاتی یگان ویژه برای خنثی سازی توطئه معاندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید