پارک های جنگلی کشور به دلیل کرونا تعطیل شد

به گزارش مالزی ارزان، مدیرکل دفتر جنگل کاری و پارک ها و ذخیره گاه های جنگلی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: بر اساس تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، درب تمام پارک های جنگلی به روی مردم بسته شده است.

پارک های جنگلی کشور به دلیل کرونا تعطیل شد

به گزارش گروه مالی مالزی ارزان کوروش خلعتبری مدیرکل دفتر جنگل کاری و پارک ها و ذخیره گاه های جنگلی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور اظهار کرد: در سه استان شمالی کشور شامل گیلان، مازندران و گلستان 138 پارک جنگلی و تفرجگاه داریم که مساحت آن ها بالغ و 45 هزار و 877 هکتار است.

مدیرکل دفتر جنگل کاری و پارک ها و ذخیره گاه های جنگلی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تاکید نمود: قبل از تعطیلات نوروزی و بعد از هفته منابع طبیعی، با توجه به شیوع کرونا با مسئولین کلیه ادارات شمال کشور به صورت تلفنی صحبت شد تا از ورود افراد به این مناطق برای جلوگیری از شیوع بیماری جلوگیری به عمل آید.

وی گفت: نوبخت معاون جنگل، سازمان جنگل ها نیز به کلیه استان ها نامه نوشت که برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در کشور، از ورود افراد به کلیه پارک های جنگلی جلوگیری گردد به طوری که اکنون اغلب پارک های کشور با وجود اینکه مدیریت آن ها به بخش خصوصی سپرده شده، تعطیل هستند.

وی گفت: بر اساس تاکید ستاد ملی مبارزه با کرونا برای جلوگیری از شیوع این بیماری، با یاری ستاد های کرونای استانها، پارک های جنگلی همه استان ها در ایام تعطیلات نوروزی تعطیل شدند.

مدیرکل دفتر جنگل کاری و پارک ها و ذخیره گاه های جنگلی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در حال حاضر نیز تقریبا تمام پارک های جنگلی کشور درب خود را به روی افراد بسته اند و اجازه ورود به کسی داده نمی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 107

به "پارک های جنگلی کشور به دلیل کرونا تعطیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک های جنگلی کشور به دلیل کرونا تعطیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید