پرونده قضایی برای ستاد کباب خوران

به گزارش مالزی ارزان، رئیس دادگستری ایذه از تشکیل پرونده تخلف انتخاباتی برای هشت نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

پرونده قضایی برای ستاد کباب خوران

به گزارش خبرنگاران به نقل از رکنا، رییس دادگستری ایذه از تشکیل پفراینده تخلف انتخاباتی برای هشت نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

فیصل مزرعه روز دوشنبه بیان کرد: بر اساس ماده 61 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی هرگونه نصب پوستر روی دیوار اماکن عمومی، تیرهای برق، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، راه اندازی کارناوال و تطمیع مردم برای رای دادن ممنوع است و با متخلفان طبق قانون برخورد می شود.

وی اضافه نمود: در روزهای گذشته هشت نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مرتکب تخلف انتخاباتی شدند که برای آنها پفراینده تشکیل شده است.

رییس دادگستری ایذه تطمیع مردم برای رأی دادن را به عنوان یک تخلف انتخاباتی قلمداد کرد و بیان کرد: ستاد کباب خوران نیز یکی از مصداق های تطمیع است که برای نامزد مورد نظر پفراینده تشکیل شده است.

وی اضافه نمود: حتی اگر نامزدهای انتخاباتی اقدام به انصراف کنند بازهم دستگاه قضا پس از این رویداد به تخلفات آنها رسیدگی خواهد کرد.

مزرعه در ادامه گفت: در شب های گذشته طرفداران یکی از نامزدها اقدام به راه اندازی کارناوال انتخاباتی در این شهر کردند که در این زمینه سه نفر از برگزارکنندگان آن بازداشت شدند.

وی اضافه نمود: این افراد روز گذشته به قید وثیقه آزاد شدند اما پفراینده آنها مفتوح است و به تخلف آنها رسیدگی خواهد شد.

رییس دادگستری ایذه قانون را فصل الخطاب دستگاه قضا و دادستانی برای برخورد با متخلفان انتخاباتی داشت و بیان کرد: از تمام نامزدها و طرفداران آنها درخواست می کنیم در ادامه فرایند تبلیغات خود قانون را مد نظر داشته و از تخلفات انتخاباتی پرهیز کنند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 31

به "پرونده قضایی برای ستاد کباب خوران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرونده قضایی برای ستاد کباب خوران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید