استفاده از روش های نوین و کارآمد در حوزه مشترکین لازم است

به گزارش مالزی ارزان، معاون خدمات مشترکین و عایدی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی گفت: استفاده از روش های نوین و کارآمد در حوزه مشترکین با هدف توسعه عایدی پایدار و تامین رضایت شهروندان لازم است.

استفاده از روش های نوین و کارآمد در حوزه مشترکین لازم است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران از خوی، رعنا قدردان با اعلام این خبر گفت: استفاده از روش های نوین و کارآمد در حوزه مشترکین با هدف توسعه عایدی پایدار و تامین رضایت شهروندان لازم است.

وی شرکت آب و فاضلاب خوی را در جهت تحول جدی دانست و خاطر نشان کرد: برای تحقق اهداف مشخص شده احتیاج به همراهی شهروندان منطقه ها مختلف شهری و روستایی دارد.

قدردان اضافه نمود: حوزه مشترکین ارتباط نزدیک و مهمی با شهروندان دارد و به همین جهت، تامین رضایت شهروندان را مورد توجه ویژه قرار دهیم.

معاون خدمات مشترکین و عایدی شرکت اعلام کرد: هر چه شهروندان از خدمات راضی باشند ما نیز فرصت و امکان ارائه خدمات بهتر و بیشتری به شهروندان داریم و به همین جهت باید از فرصت خدمت به شهروندان را مورد توجه خود قرار دهیم.

قدردان عنوان نمود: تاکید ما در حوزه مشترکین ، تاکید بر قانون است و در این جهت از تمام فرصت ها استفاده و خود را باید به جدیدترین و مدرن ترین روش ها مجهز کنیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 دی 1400 بروزرسانی: 25 دی 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1116

به "استفاده از روش های نوین و کارآمد در حوزه مشترکین لازم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از روش های نوین و کارآمد در حوزه مشترکین لازم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید