مقالات گردشگری

معرفی بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت (10 کشور برتر)

از گذشته تا به امروز مردم همواره در حال مهاجرت به مناطق مختلفی بودند تا شاید بتوانند زندگی رویایی خود را در کشوری دیگر رقم بزنند. امروز ما 10 کشور مهم دنیا که بهترین شرایط مهاجرت را دارند به شما معرفی می کنیم.

7 بهمن 1399

خبرنگاران سفر فرماندهان نیروی دریایی و هوایی پاکستان به قطر و عربستان

اسلام آباد - خبرنگاران - فرماندهان نیروی هوایی و دریایی پاکستان با انجام سفرهای جداگانه به قطر و عربستان سعودی تنها چند هفته پس از انتها بحران میان چهار کشور عربی با دوحه، درباره تعمیق همکاری های دفاعی، نظامی و امنیتی با کشورهای میزبان رایزنی کردند....

5 بهمن 1399

پرسپولیسیای که میگفتند 10 میلیون یورو میارزد

صادق محرمی 24 ساله حالا از حضور های پنج دقیقه ای عبور نموده و به یک بازیکن مهم تیم دیناموزاگرب تبدیل شد. این بازیکن ایرانی دو سال است که در عضویت تیم مطرح فوتبال کرواسی است. در این بین به طور قرضی مدتی را به لوکوموتیو رفت.

29 دی 1399

حمله مرگبار کوسه به جهانگرد زن در ساحل، عکس

این زن فرانسوی پس از آنکه از ناحیه پا دچار جراحت شدید شد جان باخت. این اتفاق در حدود 500 متری ساحل معروف اوریئِنت بای، در شمال شرقی سنت مارتین رخ داد.

18 دی 1399

کارگروه گردشگری جام جهانی 2022 قطر تشکیل شد

به گزارش خبرنگاران، ولی تیموری معاون گردشگری کشور با حضور در نخستین نشست کارگروه گردشگری جام جهانی فوتبال 2022 قطر که با مشارکت نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط و نهادهای فرابخشی روز سه شنبه دوم دی ماه در محل معاونت گردشگری برگزار گردید، عنوان نمود:...

10 دی 1399

تاکسی هوایی در کره جنوبی راه اندازی شد

شرکت چینی ای هانگ از تکمیل پرواز های آزمایشی خود در کره جنوبی برای حمل و نقل مسافر با تاکسی هوایی خبر داده است.

7 دی 1399

چشمه برم لردگان؛ مکانی مناسب برای گردش

چشمه زیبای برم در مرکز شهر لردگان واقع شده و با شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری 150 کیلومتر فاصله دارد.

1 دی 1399

لاهرود قطب جدید گردشگری کشور است

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اردبیل گفت: لاهرود با داشتن قابلیت ها و جاذبه های منحصر به فرد، بهشت پنهان گردشگری کشور است.

1 دی 1399

چشمه های آب گرم دهلران

این چشمه آبگرم با دمای حدود 50 درجه سانتیگراد دارای چشمه های بهداشتی آبگرم و استخرهای لجن درمانی بوده که از اهمیت درمانی خاصی برخورداراست.

28 آذر 1399

تقویت حوزه های درمانی و آموزشی باهدف کشف استعدادهای جامعه محلی قشم

جلسه وبیناری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم با نماینده جهاد دانشگاهی کشور با موضوع اجرایی کردن مفاد تفاهمنامه منعقده بین دو ارگان برگزار شد.

26 آذر 1399

ال پنیول یا صخره گواتاپه؛ زیباترین صخره دنیا

این صخره 10 میلیون تنی با ارتفاع تقریبی 200 متر که از کیلومترها دورتر قابل مشاهده است و از جاذبه های توریستی پر طرفدار و معروف این منطقه است.

19 آذر 1399

سایه سنگین کرونا بر اروپا، خوش نشین ها گرفتار مسائل بهداشتی

خبرنگاران - گره بین الملل: شاید باورش در ابتدا سخت بود که کرونا در اروپا بویژه کشورهایی همچون آلمان که به شرایط بهداشتی خود می بالیدند و به عبارتی به خوش نشین های قاره سبز معروف بودند تا این حد مشکل ایجاد کند و این کشورها را برای چندمین بار وادار به اعمال...

15 آذر 1399

نهمین رزمایش فدائیان حریم ولایت شروع شد

مرحله اصلی و فاز عملیاتی نهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش، با نام یا صادق آل محمد (ع) در منطقه عمومی اصفهان شروع شد.

9 آذر 1399

دخالت واشنگتن و پاریس در تشکیل دولت لبنان، حضور حزب الله ممنوع!

خبرنگاران، گروه بین الملل رامین حسین آبادیان: فرایند تحولات چند روز اخیر نشان از آن دارد که مقامات ارشد فرانسوی و آمریکایی بر شدت دخالت های خود در فرایند تشکیل کابینه جدید لبنان به ریاست سعد الحریری افزوده اند. طبق آخرین گزارش ها، هدف اصلی و اساسی کاخ...

7 آذر 1399

بازار خرید و فروش اعضای بدن ، کلیه 150، نیمی از کبد 200 میلیون تومان!

به گزارش خبرنگاران، پیدا کردن افرادی که می خواهند عضوی از بدن خود را بفروشند کار چندان سختی نیست. آگهی های آنها در جاهای زیادی وجود دارد. از دیوار مقابل بیمارستان ها گرفته تا کوچه هایی که مراکز پیوند عضو در آنها وجود دارند. کانال های تلگرامی و اینستاگرامی...

7 آذر 1399

ابتلا به کرونا سفر کاری مدیر کل امنیت عمومی لبنان به آمریکا را ناتمام گذاشت

اداره امنیت عمومی لبنان دیشب (دوشنبه شب) خاطرنشان کرد که مبتلا شدن مدیر کل امنیت عمومی این کشور به بیماری کووید 19 در آمریکا مثبت تشخیص داده شد و همین امر باعث ناتمام ماندن سفر کاری وی در این کشور شد.

4 آذر 1399

کدام دسته از فعالان اقتصادی مشمول قانون اقتصادیات بر ارزش افزوده شده اند؟

از حدود 13 سال قبل که نخسیتن مرحله فراخوان ارزش افزوده واردکنندگان صادر شد، گروههای مختلفی از فعالان اقتصادی مشمول قانون اقتصادیات بر ارزش افزوده شده اند.

1 آذر 1399

اتحادیه اروپا 7 وزیر سوریه را تحریم کرد

به گزارش خبرنگاران، وبگاه شورای اتحادیه اروپا هم اکنون با انتشار بیانیه ای از اعمال تحریم هایی علیه 7 وزیر دولت سوریه خبر داد.

30 آبان 1399

عراقچی: برنامه های پیشنهادی 30 ساله برای حل مناقشه قره باغ از واقعیت دور هستند

ایسنا نوشت: معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان پیشنهاد ایران برای حل مناقشه قره باغ را تشریح کرد.

28 آبان 1399

9 کاری که هرگز نباید در کشور های دیگر انجام دهید، عکس

یک ضرب المثل هست که می گوید وقتی در رم هستی باید مثل رمی ها رفتار کنی و این نکته در خصوص همه جا صدق می نماید. وقتی می خواهیم به کشور دیگری سفر کنیم، آغاز به تحقیق می کنیم تا همه باید ها و نباید های آنجا را بدانیم.

23 آبان 1399
تعداد: (97)