شرکت ارتباطات زیرساخت: شرایط اینترنت بین الملل عادی شد

به گزارش مالزی ارزان، ایرنا: شرکت ارتباطات زیرساخت در پی قطعی فیبر که منجر به افت اینترنت در کشور شده بود، از عادی شدن شرایط ارتباطات بین الملل اطلاع داد.

شرکت ارتباطات زیرساخت: شرایط اینترنت بین الملل عادی شد

شرکت ارتباطات زیرساخت روز چهارشنبه 20 تیر 1403 در اطلاعیه ای توضیح داد: بخش عمده ای از لینک های اینترنت بین الملل که به علت قطعی فیبرنوری در خاک کشورهای همسایه دچار افت ترافیک شده بود در شرایط نرمال نهاده شد.

در اطلاعیه این شرکت به این نکته اشاره شد که ایجاد ظرفیت های پشتیبان در دو سال گذشته باعث شد با وجود قطعی گسترده لینک های بین الملل با ظرفیت بیش از 4 ترابیت بر ثانیه، کمترین تاثیر در سرویس های مورد استفاده مردم کشور بوجود آید و هم اکنون هیچ افت ترافیکی در شبکه به علت قطعی لینکهای بین الملل وجود ندارد و شرایط ارتباطات نرمال است.

به گزارش ایرنا، ساعتی قبل مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت بیان کرد: با وجود قطعی حدود 40 درصد از ظرفیت ورودی اینترنت بین الملل در خاک کشورهای همسایه، با تمهیدات شرکت ارتباطات زیرساخت در توزیع ترافیک اینترنت بین الملل از سایر مسیرها، تنها کمتر از نیمی از این افت در شبکه ارتباطی کشور دیده می گردد که به زودی برطرف خواهد شد.

منبع: انتخاب
انتشار: 21 تیر 1403 بروزرسانی: 21 تیر 1403 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1504

به "شرکت ارتباطات زیرساخت: شرایط اینترنت بین الملل عادی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت ارتباطات زیرساخت: شرایط اینترنت بین الملل عادی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید