نخستین مرکز بازیهای فکری تهران افتتاح شد

به گزارش مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نخستین مرکز بازی های فکری تهران با حضور محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی، بهادران دبیر فدراسیون کارگری، دستگردی رئیس انجمن بازی های فکری، پریزاده بنیانگذار مرکز بازی های فکری تجریش، فرید کوثری دبیر انجمن بازی های فکری و نوید آرازشی سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی فدراسیون ورزشهای همگانی افتتاح شد.

نخستین مرکز بازیهای فکری تهران افتتاح شد

کاظم دستگردی رئیس انجمن بازیهای فکری با اشاره به این که دو سال برای دریافت مجوز تاسیس این مرکز زمان گذاشته است گفت: هم اکنون در سطح شهر تهران نزدیک به 80 مجموعه بازی های فکری داریم و اخذ مجوز برای اولین مرکز راه را برای فعالیت قانونی سایر مراکز باز می نماید.

وی اضافه نمود: طبق مطالعات پژوهشی مراکز بازی های فکری فاصله نسلی بین شرکت کنندگان در این بازی ها را به طرز قابل توجهی کم و حتی محو می نماید و تمام اعضای خانواده جذب بازی های فکری می شوند.

دستگردی در خاتمه گفت: برای اخذ مجوز تاسیس نخستین مرکز بازی های فکری بیش از 2 سال زمان گذاشتیم و توانستیم نخستین گام عملی برای توسعه بازی های فکری را برداریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 862

به "نخستین مرکز بازیهای فکری تهران افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین مرکز بازیهای فکری تهران افتتاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید