ترکیه تبلیغات در توییتر و پینترست را ممنوع نمود

به گزارش مالزی ارزان، سازمان فناوریهای اطلاعات و ارتباطات ترکیه تحت قانون جدید شبکه اجتماعی، ممنوعیت تبلیغات در توییتر، پریسکوپ و پینترست را گفت.

ترکیه تبلیغات در توییتر و پینترست را ممنوع نمود

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ تبلیغاتی از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

قانون جدید شبکه اجتماعی در ترکیه شرکتهای رسانه اجتماعی را که روزانه بیش از یک میلیون بار بازدید دارند، ملزم می نماید نمایندگان محلی در ترکیه معین نمایند. شرکتهایی که هنوز نماینده ای در ترکیه منصوب ننموده اند، اجازه تبلیغات ندارند. فیس بوک روز دوشنبه به شرکتهایی پیوست که تا به امروز اعلام نموده اند در حال انتصاب چنین نماینده ای هستند. یوتیوب که متعلق به شرکت گوگل است هم یک ماه پیش بیان کرد تصمیم گرفته است نماینده ای در این کشور منصوب کند.

تصمیم درباره ممنوعیت تبلیغات در توییتر، اپلیکیشن پخش لایو پریسکوپ و اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس پینترست که به وسیله نشریه رسمی اعلام شد، از روز سه شنبه اجرایی می گردد.

این قانون به مقامات ترکیه اجازه می دهد به جای بلاک کردن محتوا که در گذشته انجام می داند، محتوا را از این پلتفرمها حذف نمایند.

بر اساس گزارش رویترز، فیس بوک، یوتیوب و توییتر ماههای پیش در ترکیه به دلیل عدم رعایت قانون جریمه شده بودند. شرکتهایی که این قانون را رعایت ننمایند، پس از روبرو شدن با جریمه و ممنوعیت تبلیغات، در مرحله آخر پهنای باندشان به میزان 90 درصد کاهش پیدا خواهد نمود و در واقع دسترسی به آنها قطع می گردد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 624

به "ترکیه تبلیغات در توییتر و پینترست را ممنوع نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیه تبلیغات در توییتر و پینترست را ممنوع نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید