کوشش تنها بانوی قایقران پارالمپیکی برای قرار دریافت روی سکو

به گزارش مالزی ارزان، تنها بانوی قایقران پارالمپیکی گفت: با حمایت کمیته ملی پارالمپیک سال جاری شرایط بهتری نسبت به سال گذشته دارم و تلاشم بر این است در پارالمپیک توکیو روی سکو قرار بگیرم.

کوشش تنها بانوی قایقران پارالمپیکی برای قرار دریافت روی سکو

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، شهلا بهروزی راد درباره شرایط خود از زمان شروع اردوی غیرمتمرکز در دریاچه آزادی، اظهار کرد: از زمانی که اردوی غیرمتمرکز خود را به صورت انفرادی زیر نظر مهدوی نیا مربی تیم ملی و تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک در دریاچه آزادی شروع کردم، شرایطم خیلی بهتر شده و آماده تر از سال قبل هستم.

وی گفت: در مسابقات قهرمانی کشور که مهرماه سال جاری برگزار گردید با وجود این که به خاطر کرونا مدتها از اردوی آمادگی دور بودم در 200 متر پاراکایاک توانستم اول شوم و این مساله انگیزه من را برای ادامه تمرینات چند برابر کرد.

تنها بانوی قایقران پارالمپیکی در مورد تعداد جلسات تمریناتش در طول هفته گفت: به جز آدینه ها هر روز تمرین دارم به طوری که از شنبه تا چهارشنبه صبح پارو می زنم، یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه کار بدنسازی انجام می دهم و شنبه، دوشنبه و چهارشنبه تمرینات هوازی و دوچرخه انجام می دهم، به هر صورت در طول ایام هفته به سختی تمرین می کنم تا آمادگی خود را برای حضور در مسابقات حفظ کنم.

وی گفت: در پارالمپیک ریو متاسفانه سکو را از دست دادم و تجربه تلخی از این بازیها دارم، اما در توکیو کوشش خواهم کرد این تجربه تلخ دیگر تکرار نشود و با کسب بهترین نتیجه زحمات یکساله خود و مربی تیم ملی را جبران کنم.

بهروزی راد گفت: سال جاری از نظر انجام تمرینات بدنسازی، پارو زدن و انجام یکسری تمرینات هوازی تجربه بیشتری پیدا نموده ام و آماده تر از سالهای قبل هستم. در حقیقت کرونا مانعی برای افت رکورد و پیشرفتم نبوده و با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال آماده سازی خود برای مسابقات سال آینده هستم.

وی یکی از برنامه های خود را حضور پیروز در مسابقات قهرمانی دنیا مجارستان در خرداد سال آینده بیان کرد و اضافه کرد: مسابقات قهرمانی دنیا مجارستان آخرین مرحله برای کسب سهمیه پارالمپیک در قایقرانی است که سعی دارم با محک خود در این تورنمنت برای پارالمپیک توکیو آماده شوم.

بانوی قایقران پارالمپیکی پیرامون این پرسش که آیا با مشکل خاصی روبرو هستید یا خیر، اظهار کرد: با حمایت کمیته ملی پارالمپیک تمام تجهیزات و امکانات فراهم شده است و مشکل خاصی ندارم، البته یک آسیب دیدگی جزئی داشتم که در حال حاضر طول درمان خود را سپری نموده ام و تقریبا مرتفع شده است.

بهروزی راد در خاتمه پیرامون این پرسش که آیا از حقوق پارالمپیکی برخوردار هستید یا خیر، اضافه کرد: از ابتدای سال تحت حمایت کمیته ملی پارالمپیک هستم و حقوق پارالمپیکی خود را به طور مرتب دریافت می کنم که جا دارد از کمیته ملی پارالمپیک تشکر کنم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 498

به "کوشش تنها بانوی قایقران پارالمپیکی برای قرار دریافت روی سکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش تنها بانوی قایقران پارالمپیکی برای قرار دریافت روی سکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید