ونتورا: یک تیم با تلاش و کار گروهی پیروز می شود، نه به واسطه یک نفر

به گزارش مالزی ارزان، سرمربی اخراجی تیم ملی ایتالیا ناکامی آتزوری برای رسیدن به جام جهانی را به نوعی به عوامل پشت پرده نسبت داد و گفت که امیدوار است بعد از او روزهای روشن تری در انتظار لاجوردی پوشان باشد.

ونتورا: یک تیم با تلاش و کار گروهی پیروز می شود، نه به واسطه یک نفر

به گزارش خبرنگاران، جامپیرو ونتورا، سرمربی 69 ساله پیشین تورینو که در پی ناکامی تیم ملی ایتالیا در صعود به جام جهانی 2018 روسیه از سرمربیگری این تیم برکنار شد، قبول ندارد که او تنها مقصر عدم پیروزیت آتزوری برای راهیابی به مهمترین تورنمنت دنیای فوتبال پس از 60 سال بوده است.

وی به خبرگزاری آنسای ایتالیا گفت: این روزها، روزهایی سخت و تؤام با اندوه عمیق بوده اند. من از لحظه ای که معین شد به جام جهانی نمی رویم، احساس ناکامل بودن داشته ام. هدایت تیم ملی به من احساس تعلق خاطر و غروری داد که پیش از این هرگز تجربه اش نکرده بودم، چون هیچ شغلی به این بزرگی و اهمیت نبود. من هر کاری که می توانستم انجام دادم و از صمیم قلب و به شیوه ای حرفه ای کارم را انجام دادم. من پیروز نشدم اما هدایت گروهی از بازیکنان را برعهده داشتم که هرگز از قدردانی از آنها دست نخواهم کشید.

ونتورا ادامه داد: من کارهایی را هم جهت آماده کردن جوان ترین بازیکنان برای یک جهش بزرگ انجام دادم، بازیکنانی که می توانستند و هنوز هم می توانند جنبش فوتبالی ما را غنی کنند. در فوتبال، پیروزی همیشه به واسطه کار و تلاش افراد فراوانی حاصل می شود. در عین حال، شکست مخصوصاً شکست های دردناک را هم نمی شود تنها با یک پاسخ توضیح داد. در این بحبوحه ناکامی به سؤالات فراوانی باید پاسخ داده شود. الان، در مقطع شروعی دوباره برای ایتالیا، من بزرگترین طرفدار این تیم هستیم و امیدوارم که جانشینم ایتالیا را به جایی برگرداند که به آن تعلق دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 24

به "ونتورا: یک تیم با تلاش و کار گروهی پیروز می شود، نه به واسطه یک نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ونتورا: یک تیم با تلاش و کار گروهی پیروز می شود، نه به واسطه یک نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید