آبانِ پُر مرگ و میر در اردکان

به گزارش مالزی ارزان، خبرنگاران/یزد رئیس ثبت احوال شهرستان اردکان در یزد از ثبت بیشترین فوتی های اردکان در آبان امسال و کمترین میزان آن در مهرماه اطلاع داد.

آبانِ پُر مرگ و میر در اردکان

جمال موتاب روز چهارشنبه به مناسبت یکصد و دومین سالروز تاسیس ثبت احوال در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران گفت: در 9 ماهه سال جاری تعداد یک هزار و 172 تولد شامل 576 پسر و 596 دختر به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به ثبت تولد در تاریخ رُند نهم آذرماه 99 نیز اعلام کرد: در تاریخ 99/9/9 تعداد 21 نوزاد در اردکان به دنیا آمدند ولی بیشترین تعداد ولادت سال جاری در شهرستان اردکان مربوط به مهرماه و کمترین آن در مردادماه بوده است.

موتاب بیشترین فوتی های اردکان را مربوط به آبان و کمترین آنها را در مهرماه عنوان نمود و گفت: متاسفانه در 9 ماهه سال جاری تعداد 412 فوتی در اردکان ثبت شد که شامل 212 مرد و 200 زن بود.:

وی با اشاره به ثبت 362 مورد ازدواج در این شهرستان، یادآور شد: بیشترین ازدواج در مردادماه با 83 مورد و کمترین در مهرماه با 6 مورد به ثبت رسیده است.

مدیر ثبت احوال اردکان فراوانی نام های انتخابی نوزادان در شهرستان اردکان، در گروه پسران را نام علی و سپس امیرعلی، حسین، ابوالفضل و امیرحسین خواند و اضافه نمود: تعداد طلاق ثبت شده در اردکان 57 مورد بوده است.

موتاب در سرانجام تاکید نمود: در گروه دختران نیز نام فاطمه بیشترین فراوانی را به خود اختصاص داده و نام های زینب، زهرا، حلما و ریحانه در ردیف های بعدی قرار داشته است.

انتهای پیغام

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 608

به "آبانِ پُر مرگ و میر در اردکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آبانِ پُر مرگ و میر در اردکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید