آمار رویارویی های فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی

به گزارش مالزی ارزان، در جریان هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال و گل گهر سیرجان، روز یک شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می فرایند.

آمار رویارویی های فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی

یکی از نکته های مهم و قابل توجه این مسابقه، حضور امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی گل گهر در این مصاف است. قلعه نویی که یکی از مهم ترین پیشکسوتان و سرمربیان پیشین آبی پوشان مرکز است، بارها در قامت سرمربی تیم های مختلف در رقابت های لیگ برتر به مصاف استقلال رفته است.

قلعه نویی 4 بار با تیم گل گهر به مصاف استقلال رفته است که 3 بازی با نتیجه شکست و یک بازی با نتیجه تساوی به خاتمه رسیده است.

هم چنین این سرمربی حرفه ای 9 بار با تیم سپاهان با استقلال مصاف داشته که سهم او در این بازی ها، 2 پیروزی، 5 شکست و 2 تساوی بوده است. او با تراکتور 6 بار به مصاف استقلال رفته است که 3 بازی با شکست به خاتمه رسیده است و دو بازی با پیروزی و یک بازی با نتیجه تساوی خاتمه یافته است.

ذوب آهن دیگر تیم قلعه نویی برای مصاف با استقلال بوده است. او با ذوب آهن 2 بار به مصاف استقلال رفته است که یک بازی با پیروزی و یک بازی با نتیجه شکست تمام شده است. مس کرمان نیز آخرین تیم قلعه نویی است که با آن با استقلال روبه رو شده است که یک بازی با نتیجه پیروزی و یک بازی با نتیجه تساوی به اتمام رسیده است. در مجموع امیر قلعه نویی 22 بار با تیم های مختلف به مصاف استقلال در رقابت های لیگ برتر رفته است که 6 برد، 6 تساوی و 11 باخت حاصل عملکرد او در مصاف با استقلال بوده است.

با این حال، بازهم در این بازی هواداران فوتبال شاهد تقابل تفکرات فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی خواهند بود؛ تقابلی که همیشه با چالش های مجذوب کننده خودش همراه بوده است. یکی از نکات قابل توجه این تقابل، نباختن تیم فرهاد مجیدی مقابل تیم های امیر قلعه نویی است. در 5 مصافی که فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی با یکدیگر داشته اند، 4 پیروزی سهم فرهاد مجیدی شده است و یک بازی نیز با نتیجه تساوی به خاتمه رسیده است و تا اینجای کار قلعه نویی نتوانسته مقابل تیم های فرهاد مجیدی طعم پیروزی را بچشد.

با وجود این اتفاقات و نتایج، باید دید تقابل استقلال و گل گهر سیرجان به چه نتیجه ای ختم خواهد شد و این نکته را هم باید مد نظر داشت که اگر استقلال در این بازی بتواند مقابل گل گهر سیرجان شکست نخورد، در کنار سپاهان فصل 90-89، به عنوان شکست ناپذیرترین تیم های لیگ برتری در طول یک فصل قلمداد خواهند شد.

منبع: فرارو
انتشار: 12 خرداد 1401 بروزرسانی: 12 خرداد 1401 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1242

به "آمار رویارویی های فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار رویارویی های فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید