اقدام عجیب پدر آرات حسینی در اینستاگرام

به گزارش مالزی ارزان، آرات حسینی که طی سال های اخیر به عنوان یک فوتبالیست اینستاگرامی که از تکنیک جالب توجهی نیز برخوردار است، شناخته می گردد، در آخرین روز های سال به سپاهان پیوست و این باشگاه از همکاری دوطرفه برای موفقیت این استعداد اطلاع داد.

اقدام عجیب پدر آرات حسینی در اینستاگرام

اکنون، اما پدر آرات حسینی در متنی که در صفحه اینستاگرام این چهره قرار داده، از خاتمه این همکاری خبر داده است و اینچنین نوشته است: با اینکه مجموعه سپاهان همه امکانات لازم در این مدت از هتل گرفته تا غذا و چندین زمین چمن با استخر و مشاور و به خصوص برترین مربی، آقای سعید بیات، را در اختیارمان گذاشتند و بعلاوه آقای بصیریان مدیریت آموزشگاه، اما ما شرایط موندن در اصفهان زیبا با مردمانی خونگرم را نداریم. برای همین خاطر متاسفانه باید بگم که از این لحظه قطع همکاری بین آرات و سپاهان رقم خواهد خورد. اما همواره دوست دار هم خواهیم بود. همه پرسنل این مجموعه برترین احترام را برای آرات و ما قائل شدند و از این بابت از همشون ممنونیم. میدونم آرات خیلی خیلی مربیشو دوست داره، اما چاره ای جز خداحافظی برامون نیست.

آرات حسینی طی سالیان اخیر خبرسازی زیادی داشته و از باشگاه های معتبری به عنوان مقصد اروپایی او یاد شده بود که البته همچنان بی نتیجه مانده است و باید اکنون دید پدر او چه برنامه جدیدی برای وی در نظر گرفته که علی رغم امکانات و شرایط مناسبی که از آن در سپاهان یاد نموده، ترجیح داده اند کارشان در اصفهان را خاتمه دهند.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 18 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1402 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1430

به "اقدام عجیب پدر آرات حسینی در اینستاگرام" امتیاز دهید

1 کاربر به "اقدام عجیب پدر آرات حسینی در اینستاگرام" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب پدر آرات حسینی در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید