تور دبی: با ده حقیقت جالب در خصوص دبی آشنا شوید

به گزارش مالزی ارزان، جاذبه های دبی

حتما تا به حال شده است که بخواهید به شهر دبی سفر داشته باشید و از جاذبه های دبی تماشا کنید. در صورتی که شهر دبی برای شما شهر جذابی است، به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را در خصوص ده حقیقت جالب در خصوص دبی، مطالعه بفرمایید. این مطلب به شما خواهد گفت که چه چیزهای جالبی در این شهر واقع شده است که از تماشا آنها شگفت زده خواهید شد.

تور دبی: با ده حقیقت جالب در خصوص دبی آشنا شوید

با تور دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

بعلاوه به آنالیز کلی شهر نیز می پردازیم. دبی شهری بندری در کشور امارات متحده عربی است و به عنوان یکی از شهرهای توریستی جهان به شمار می رود. این شهر که بزرگترین شرکت هواپیمایی جهان را داراست هر ساله میزبان بسیاری از مسافرانی است که می خواهند در یک شهر توریستی کویری اقامت داشته باشند و همین امر باعث شده است تا همه ساله بسیاری از مردم از ایران به این شهر بفرایند. در این مطلب شما را با ده حقیقت جالب در خصوص دبی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

در صورتی که به سفر های خارجی علاقمند هستید ، تور ترکیه لحظه آخری و تور گرجستان مقرون به صرفه هم میتوانند پیشنهادات خوبی برای شما باشند. این تور های پر هوادار ، از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه هستند و شما میتوانید با هزینه کمتری به این کشور های مجذوب نماینده سفر کنید.

بلیط ماهان

1. دبی، شهر آسمان خراش ها

اگر در سال 1991 سفری به دبی داشته اید، دیده اید که این شهر تنها یک آسمان خراش در دل خود جای داده بود ولی این تعداد امروزه به بیشتر از 400 عدد آسمان خراش رسیده است. دبی، شهر آسمان خراش هاست و تعداد بسیار زیادی از این ساختمان های غول پیکر، زیبایی خاصی به این شهر کویری داده است. اگر علاقمند به بازدید از شهری کویری و مدرن هستید، این شهر می تواند مقصد بسیار خوبی برای شما باشد.

از مهم ترین آسمان خراش های این شهر می توان به برج الخلیفه و برج العرب اشاره کرد که در این شهر خودنمایی می نمایند. قرار گرفتن بلندترین ساختمان جهان در این شهر باعث شده است تا بسیاری از مردم هر ساله برای بازدید این برج ها به شهر دبی بفرایند. بعلاوه در روز های ابری شما اگر در بالای یکی از همین آسمان خراش ها قرار بگیرید، چشم انداز ای بسیار مجذوب نماینده از ابرهایی خواهید دید که پایین پای شما قرار دارند. از مهم ترین جاذبه های دبی می توان به آسمان خراش های پر تعداد این شهر اشاره کرد.

تور دبی

2. دبی، خانه بلندترین آسمان خراش جهان

همانطور که در بخش پیشین اشاره کردیم، دبی خانه بلندترین آسمان خراش جهانست. برج الخلیفه با ارتفاع 828 متر به عنوان بلندترین سازه جهان شناخته می گردد که می توانید برای بازدید وارد آن شوید. معماری بسیار زیبایی که برای این آسمان خراش در نظر گرفته شده است سبب شده است تا بسیاری از کسانی که می خواهند به دبی بفرایند، حتما از این آسمان خراش تماشا نمایند.

بعلاوه تمامی امکانات مورد احتیاج شما در این برج تدارک دیده شده است. بلندی برج که برای بیش از 150 طبقه ساختمان است سبب شده است تا مهندسین بسیاری از اقصی نقاط جهان برای طراحی این برج بسیار زیبا وارد این شهر شده و قطعا در میان شهر آسمان خراش ها، برج الخلیفه می تواند خودنمایی بسیار ویژه ای داشته باشد.

3. روزه گرفتن جالب ساکنین برج خلیفه

بر طبق باور مسلمانان در طول ماه رمضان برای روزه داری، شما از زمانی که اولین تشعشع های خورشید را مشاهده می کنید، نباید چیزی بخورید و بیاشامید و باید روزه خود را نگه دارید. برای اینکه روزه نگهداری در برج الخلیفه بر طبق باور های اسلام انجام گردد، ساکنین طبقه های بالایی این آسمان خراش 150 طبقه، زودتر باید روزه خود را نگه دارند و در میان جاذبه های دبی این امر می تواند برای شما بسیار جالب باشد. در ادامه به آنالیز سایر نکات جالب دبی خواهیم پرداخت.

4. لوکس ترین هتل جهان

قرار گرفتن لوکس ترین هتل جهان در این شهر باعث شده است تا بتوانید در این شهر سفر خوبی را داشته باشید و در صورتی که بتوانید هزینه های برج العرب را پرداخت کنید، در این هتل اقامت داشته باشید. از مهمترین ویژگی های این هتل می توان به اسکورت شما از فرودگاه تا هتل با لوکس ترین خودرورها اشاره کرد و بعلاوه اتاق های لوکس این هتل می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای اقامت باشد. این هتل با رستوران ها و نمای بسیار باشکوهی که دارد می تواند گزینه ای بسیار جالب برای بازدید، اقامت، خوردن یک وعده غذایی و یا حتی عکسبرداری باشد.

5. یکی از بزرگترین مراکز خرید جهان

یکی از مهمترین جاذبه های دبی را می توان مرکز خرید بزرگ دبی مال دانست که با بیش از 1200 مغازه با برندهای مختلف می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای خرید به شمار رود. این مرکز خرید به عنوان یکی از جاذبه های دبی به شمار می رود که همه ساله بسیاری از گردشگران برای بازدید به این شهر مراجعه می نمایند. اگر می خواهید خرید خوبی داشته باشید و به تمامی برندها دسترسی داشته باشید، این مرکز خرید می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای شما به شمار رود. در صورتی که در پی جاذبه های دبی از لحاظ خرید و گردشگری می گشت، بازدید از این مرکز خرید را در برنامه خود قرار دهید.

6. جزیره نخل از جاذبه های دبی

قطعا در میان جاذبه های دبی، جزیره نخل به عنوان یکی از برترین و مشهورترین جاذبه های دبی شناخته می گردد که بزرگترین جزیره ساخته شده به دست انسان می باشد. این جزیره مسکونی و گردشگری در منطقه جمیرا دبی قرار گرفته است و حتما برای شما جالب خواهد بود اگر بدانید مقدار شنی که در این جزیره مورد استفاده بوده است، برای پر کردن دو و نیم بار برج Empire Bay کافی است!

در صورتی که راهی شهر دبی شدید بازدید از این جاذبه مجذوب نماینده را از دست ندهید و حتما از آن تماشا نمایید. در کل می توان گفت که منطقه جمیرا دبی به عنوان یکی از مجذوب نماینده ترین مراکز گردشگری در این شهر و جهان است و دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی برای گردشگران می باشد. بیشتر جاذبه های دبی در این منطقه لوکس و شیک قرار گرفته است و بازدید از این منطقه می تواند برای شما بسیار جالب باشد. بازدید از جزیره نخل را از یاد نبرده و حتما از آن تماشا نمایید.

7. بلندترین ساختمان مسکونی جهان از جاذبه های دبی

برج پرنسس دبی بلندترین ساختمان مسکونی جهان و دومین آسمان خراش بلند در این شهر بزرگ می باشد. حتما برای شما مجذوب نماینده خواهد بود که از این ساختمان مسکونی به عنوان یکی از بزرگ ترین ساختمان های مسکونی جهان شناخته می گردد و شما می توانید از بیرون نمای زیبای آن را مشاهده نمایید. در میان جاذبه های دبی بازدید از این ساختمان مسکونی را حتما در برنامه خود بگذارید و از آن بازدید کنید. این ساختمان در نزدیکی دریا واقع شده است و مجذوب نمایندهیت بسیار زیادی دارد.

تور لحظه آخری دبی

8. شهر جرثقیل ها از جاذبه های دبی

یکی از مهمترین نکاتی که در سفر به دبی متوجه خواهید شد، تعداد بسیار زیادی از جرثقیل ها می باشد که در این شهر قرار دارند. دبی به سرعت در حال ساخت و ساز است و این شهر را می توان به عنوان شهر جرثقیل ها دانست که هر روز در حال ساخت و ساز بلندترین آسمان خراش های جهان می باشند. در صورتی که می خواهید در خصوص معماری تحقیق انجام دهید و یا علاقمند به بازدید از سازه های معماری هستید، جاذبه های دبی در این زمینه کم نیستند و شما می توانید اوقات بسیار خوبی را در این شهر بگذرانید.

ساختمان های تفریحی و قابل بازدید در این شهر پر از جرثقیل کم نیست و هر روز هم به این تعداد افزوده می گردد. شما می توانید در بازدید از دبی، جاذبه های دبی که از لحاظ گردشگری و معماری مدرن دارای اهمیت هستند را مشاهده نمایید. البته توجه خود را به تعداد جرثقیل ها و ساختمان های در حال ساخت نیز جلب کنید، این شهر دارای رونق بسیار زیادی بوده و هر روز به تعداد ساختمان های مجذوب نماینده آن افزوده می گردد.

تور مقرون به صرفه دبی

9. شهر پلیس های لوکس

اگر تور دبی را خریداری نموده اید و می خواهید از این شهر لوکس بازدید نمایید، حتما برای شما مجذوب نماینده خواهد بود که بدانید در این شهر حتی خودرو های مورد استفاده پلیس نیز لوکس به حساب می فرایند. در میان جاذبه های دبی می توان به ماشین پلیس های لوکس و گران قیمت پلیس این شهر اشاره کرد که ماشین های چند میلیون دلاری آنها را تشکیل داده اند. از بنتلی گرفته تا بوگاتی، لامبورگینی و مازراتی، همه در ناوگان مجذوب نماینده پلیس دبی هستند.

البته گفتنی است که بدانید در راهنمای سفر دبی باید به شما بگوییم که پلیس این شهر در عین لوکس بودن، روی قوانین شهر بسیار حساس است و در صورتی که می خواهید از شهر دبی بازدید نمایید، بهتر است قوانین این شهر را به خوبی بدانید. جاذبه های دبی تمام نشدنی هستند و این شهر هر روز چیز جدیدی را برای ارائه دارد.

10.طولانی ترین خط متروی جهان

جاذبه های دبی کمتر تاریخی و بیشتر مدرن می باشند. اگر می خواهید به آینده جهان سفر کنید، بهتر است به دبی رفته و جاذبه های تماشای دبی که ماشین آلات، ساختمان ها و وسایل حمل و نقل فوق پیشرفته هستند را مشاهده نمایید. طولانی ترین خط متروی اتوماتیک جهان در شهر دبی و ایستگاه های مجذوب نماینده آن می تواند به عنوان یکی از اصلی ترین و مجذوب نماینده ترین جاذبه های دبی به شمار رود که بازدید از آن قطعا می تواند برای شما مجذوب نماینده باشد. در این مطلب سعی داشتیم که بعضی از جاذبه های ناملموس دبی را برای شما بگوییم و نکته های مهم این شهر شگفت انگیز را آنالیز نماییم. در صورتی که در پی شهری مجذوب نماینده برای گشت و گذار و حتی زندگی هستید، دبی می تواند برترین انتخاب برای شما به شمار رود

سفر به این مکان میتواند بسیار مجذوب نماینده و هیجان انگیز باشد . در صورتی که علاقمند به سفر های هوایی هستید میتوانید با خرید پرواز چارتر از دغدغه های سفر خود کم کنید . هم چنین برای اقامت راحت تر رزرو هتل مقرون به صرفه نیز میتواند پیشنهاد خوبی باشد.

تور دبی پرواز ماهان

منبع: دلتابان
انتشار: 30 آذر 1400 بروزرسانی: 30 آذر 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1090

به "تور دبی: با ده حقیقت جالب در خصوص دبی آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور دبی: با ده حقیقت جالب در خصوص دبی آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید