ببینید؛ تریلر و جزئیات جدیدی از گیم پلی Monster Hunter Wilds منتشر شد

به گزارش مالزی ارزان، کمپانی کپ کام (Capcom) به تازگی تریلر و جزئیات جدیدی از گیم پلی Monster Hunter Wilds از هیولاها گرفته تا دنیا بازی را منتشر نموده است.

ببینید؛ تریلر و جزئیات جدیدی از گیم پلی Monster Hunter Wilds منتشر شد

در Monster Hunter Wilds، بازیکنان به یک تیم تحقیقاتی ویژه که در خصوص سرزمین های ممنوعه تحقیق می نمایند، می پیوندند. شخصیت اصلی بازی که به طور کامل برای اولین بار در سری مانستر هانتر دارای صداپیشگی است، همراه با همراهان خود، از جمله آلما (Alma)، سرپرست منصوب انجمن، جما، پالیکو و یک کودک مرموز، وارد ناشناخته ها می گردد. Monster Hunter Wilds دارای مناطقی چند بعدی است که می توانند به روش های غیرمنتظره ای دگرگون شوند. اولین منطقه ای که رونمایی شده، دشت های بادگیر (Windward Plains) است؛ منطقه ای وسیع که صحرا های خشن، صخره های فراوان و علفزار های مملو از زندگی را شامل می گردد.

این زیست بوم ها پر از حیات وحش منحصر به فرد خود هستند که از بین آن ها می توان هیولا های کوچک تری مانند دالتیدون، وایورن گیاه خواری که به صورت فصلی مهاجرت می نماید و سراتونو، که به نر ها برای محافظت از گله در برابر طوفان های خشمگین با شاخ های پشتی به خوبی پیشرفته که به عنوان رعد و برق عمل می نمایند، متکی هستند.. البته هیولا هایس بزرگی از جمله دوشاگوما نیز در دشت ها پرسه می زنند. در همین حال، دوزیست مهیب یعنی چاتاکابرا از محیط اطراف و بزاق چسبنده خود استفاده می نماید تا با زره پوش کردن بدنش با مواد طبیعی مانند سنگ معدن، به دشمن قوی تری تبدیل گردد. یکی از عناصری که در نسخه های قبلی دیده نشده، اثر تغییرات محیطی بر زیست بوم هیولاها است و کاری می نماید که رفتارهای متفاوتی را از خود نشان دهند.

برای یاری به شکارچیان برای مقابله با چالش های موجود در Monster Hunter Wilds، گیم پلی محبوب این سری با فهرست متنوعی از ویژگی های تازه تکامل یافته است. اول از همه برای عبور از محیط های گسترده این جهان، بازی نوع تازهی از موجوداتی که می توان از آن ها سواری گرفت را با نام Seikret معرفی می نماید. این موجودات زیرک می توانند سواران خود را به مقاصد هدایت نمایند و به آن ها اجازه دهند تا در حال حرکت اقداماتی مانند تیز کردن سلاح ها، جمع آوری آیتم ها و غیره را انجام دهند.

در این میان تمام 14 نوع اسلحه نمادین سری در Monster Hunter Wilds بازگشته و برای نبردهای تازه این بازی تکامل یافته اند. علاوه بر این، بازی سیستم های کاملا تازهی مانند حالت فوکوس را معرفی می نماید که به شکارچیان کنترل دقیق تری بر هدف گیری، گارد گرفتن و حمله به نقاط ضعف هیولا ها می دهد. هوک اسلینگر تازه بعلاوه به شکارچیان توانایی های بیشتری ارائه می دهد که یکی از آن ها جمع آوری آیتم ها از فاصل است.

در نهایت لازم به ذکر است بازیکنانی که فایل های ذخیره خود در Monster Hunter: World و بسته الحاقی آن را به بازی تازه سری پیوند دهند، می توانند آیتم های ویژه ای دریافت نمایند که شامل آیتم هایی برای پالیکو می گردد.

بازی Monster Hunter Wilds در سال 2025 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. می توانید در ادامه تریلرها و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 خرداد 1403 بروزرسانی: 13 خرداد 1403 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1498

به "ببینید؛ تریلر و جزئیات جدیدی از گیم پلی Monster Hunter Wilds منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ببینید؛ تریلر و جزئیات جدیدی از گیم پلی Monster Hunter Wilds منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید