خودرو

خبرنگاران بارش باران و برف دوباره آذربایجانشرقی را فرا میگیرد

تبریز- خبرنگاران - رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با ورود سامانه بارشی جدید به استان، بارش باران و برف مناطق مختلف را فرا می گیرد.

27 دی 1399

فرایند ادامه دار کاهش قیمت خودرو

خبرنگاران : فرایند کاهش قیمتی که در چند روز اخیر آغاز شده، امروز هم ادامه داشته به طوری که قیمت برخی خودروهای تولید داخل نسبت به روز گذشته بین یک تا 10 میلیون تومان ارزان تر شده اند.

19 دی 1399

شمارش معکوس برای کاهش قیمت خودرو

خبرنگاران : رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از کاهش قیمت تمام شده محصولات به وسیله بهینه سازی طراحی ها برای مشترک سازی قطعات و اقتصادی شدن تولید انبوه به وسیله تامین کنندگان داخلی خبرداد.

12 دی 1399

رونمایی از ترکیب ماشین سازی مقابل استقلال تهران

اسامی بازیکنان تیم ماشین سازی تبریز برای رویارویی با استقلال تهران مشخص شد.

7 دی 1399

ترامپ: ثابت می کنم این انتخابات فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا بود

رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد، تیم حقوقی او همچنان پرونده های بیشماری را پیگیری می کنند تا ثابت کنند رقابت سوم نوامبر برای کاخ سفید فاسدترین انتخابات تاریخ سیاسی آمریکا بوده است.

4 دی 1399

جلوگیری از سرقت گوشی با 3 ترفند راحت

سارقین از روش های متفاوت برای دزدیدن گوشی های هوشمند استفاده می کنند و این روش ها روز به روز خلاقانه تر می شود.

30 آذر 1399

سودجویان در کمین مشتریان فروش اینترنتی خودرو

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، با بیان این که تنها مرجع ثبت نام محصولات این شرکت، سایت فروش اینترنتی است، نسبت به کلاهبرداری توسط سودجویان هشدار داد.

23 آذر 1399

بازار خرید و فروش اعضای بدن ، کلیه 150، نیمی از کبد 200 میلیون تومان!

به گزارش خبرنگاران، پیدا کردن افرادی که می خواهند عضوی از بدن خود را بفروشند کار چندان سختی نیست. آگهی های آنها در جاهای زیادی وجود دارد. از دیوار مقابل بیمارستان ها گرفته تا کوچه هایی که مراکز پیوند عضو در آنها وجود دارند. کانال های تلگرامی و اینستاگرامی...

7 آذر 1399

کدام دسته از فعالان اقتصادی مشمول قانون اقتصادیات بر ارزش افزوده شده اند؟

از حدود 13 سال قبل که نخسیتن مرحله فراخوان ارزش افزوده واردکنندگان صادر شد، گروههای مختلفی از فعالان اقتصادی مشمول قانون اقتصادیات بر ارزش افزوده شده اند.

1 آذر 1399

خبرنگاران استاندار اردبیل: بخش خصوصی برای حضور پررنگ در صنعت استان حمایت می گردد

اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل با بیان اینکه در سال جهش فراوری اقدامات زیادی در بخش صنعت و حضور پررنگ بخش خصوصی صورت گرفته است،گفت: بخش خصوصی در جبهه مقدم جنگ مالی قرار گرفته است و مسوولان برای مسائل و موانع سرمایه گذاران باید نهایت کوشش خود را بکار...

26 آبان 1399

9 کاری که هرگز نباید در کشور های دیگر انجام دهید، عکس

یک ضرب المثل هست که می گوید وقتی در رم هستی باید مثل رمی ها رفتار کنی و این نکته در خصوص همه جا صدق می نماید. وقتی می خواهیم به کشور دیگری سفر کنیم، آغاز به تحقیق می کنیم تا همه باید ها و نباید های آنجا را بدانیم.

23 آبان 1399

مشکل اصلی فراوری، در مسائل بانکی است

خبرنگاران/قزوین استاندار قزوین گفت: مشکل اصلی فراوری در مسائل بانکی است و اغلب بانک ها با نگاه بسته به مسائل می نگرند، هرچند بانک ها صیانت از سپرده های مردم را بر عهده دارند ولی باید یاری نمایند تا فراوری دچار مشکل نشود.

22 آبان 1399

خبرنگاران شاهدان خاموش بازی مرگ و زندگی

ساری - خبرنگاران - فلسفه وجودی پل های عابر پیاده این روزها در فقدان استفاده آنها توسط شهروندانی که از میان انبوه خودروها عبور می کنند، ذهن هر بیننده ای را ناخودآگاه به خود مشغول و این پرسش را مطرح می کند که چرا شهروندان خطر را به جان می خرند ولی از این سازه...

6 آبان 1399

هشام المشیشی: با ایجاد ناامنی در تونس به شدت برخورد می کنیم

نخست وزیر جدید تونس با اشاره به حمله تروریستی به یک خودروی گشت پلیس در این کشور گفت: تروریست ها به زودی سرکوب خواهند شد.

30 مهر 1399

واکنش جدید پوتین به بحران سیاسی بلاروس

رئیس جمهوری روسیه در واکنش به بحران سیاسی بلاروس توضیحاتی ارائه کرد و گفت: امیدوارم نیازی به استفاده از نیروهای روس در بلاروس نشود.

25 مهر 1399

تبعات آتش جنگ سرد آمریکا و چین دامن جریان های انرژی را هم گرفت

خبرنگاران: بدتر شدن رابطه بین چین و آمریکا باعث تشویق سیاست گذاران چینی به افزایش کوشش برای قطع وابستگی به واردات نفت و گاز و ایجاد منابعی غیر از متحدان آمریکا می گردد.

1 مهر 1399

راهنمای سفر به اهواز

راهنمای سفر به اهواز | آشنایی با جاهای دیدنی اهوازبرای بسیاری از کسانی که با شهر اهواز آشنایی دارند با شنیدن نام این شهر، جاذبه های تاریخی و طبیعی آن تداعی می گردد چرا که اهواز شهری است که مملو از جاذبه های تاریخی و طبیعی است. برای بعضی نیز شهر اهواز به...

25 شهریور 1399

قیمت روز خودرو های سایپا و ایران خودرو 18 تیر؛ تداوم گرانی در بازار خودرو

در حالی که هیچ خریداری در بازار خودرو نیست، اما با این حال به دلیل آنچه فعالان این بازار معاملات صوری می خوانند قیمت ها در بازار خودرو همچنان افزایشی است.

17 شهریور 1399

خبرنگاران مرجع پاسخگویی درقبال گرانی و کمبود ماسک سازمان صمت است

اهواز- خبرنگاران- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز با بیان اینکه متولی تامین ماسک در استان ها سازمان صنعت، معدن و تجارت است، گفت: این سازمان باید نسبت به قیمت و کمبود احتمالی آن در خوزستان جوابگو باشد لذا فردا در ستاد استانی کرونا به رسانه ها فرصت طرح...

9 شهریور 1399

مهلت یک هفته ای به خبرنگاران جهت ویرایش مدارک

معاونت حمل و نقل و ترافیک در اطلاعیه ای در مورد طرح ترافیک خبرنگاران گفت: خبرنگاران یک هفته مهلت دارند تا اطلاعات خود را ویرایش کنند.

8 شهریور 1399
تعداد: (49)