بیمه آسیا با پرداخت 198 میلیارد ریال، از تعطیلی یک واحد عظیم صنعتی جلوگیری کرد

به گزارش مالزی ارزان، چک خسارت آتش سوزی کارخانه رنگ و رزین آرکو در محل استانداری آذربایجان شرقی و با حضور مقامات محلی استان، تحویل مدیرعامل این کارخانه شد.

بیمه آسیا با پرداخت 198 میلیارد ریال، از تعطیلی یک واحد عظیم صنعتی جلوگیری کرد

از سفر با تور پاتایا لحظه آخر لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در پی بروز آتش سوزی گسترده در کارخانه صنایع رنگ و رزین آرکو در آذرشهر استان آذربایجان شرقی، خسارت سنگینی به این کارخانه وارد شد.

بنا بر این گزارش، با توجه به بروز این حادثه و احتمال تعطیلی این واحد عظیم صنعتی که بیش از 150 کارگر در آن مشغول به کار بودند، در نخستین روزهای حادثه با دستور و تاکید مدیرعامل بیمه آسیا، بخشی از این خسارت به صورت علی الحساب پرداخت شد و این کارخانه دو هفته پس از آتش سوزی، فعالیت خود را از سر گرفت.

بنا بر این گزارش، مبلغ نهایی خسارت به صورت چک و به میزان 198 میلیارد ریال طی مراسمی در محل استانداری آذربایجان شرقی با حضوردکتر جهانگیری، معاون مالی استانداری، صلاح الدین قربان پور ،سرپرست منطقه سهبیمه آسیا، فرهاد گنج دوست، رئیس شعب استان آذربایجان شرقی بیمه آسیا و تنی چند از مسئولین منطقه، به کرامت زمان زاده، مدیر عامل شرکت صنایع رنگ و رزین آرکو تحویل داده شد.

دراین مراسم، معاون استانداری آذربایجان شرقی از کوشش مدیران و کارشناسان شرکت بیمه آسیا در ارزیابی و پرداخت به موقع خسارت به این واحد فراوریی تشکر و قدردانی کرد و حرکت ارزشمند آقای مسعود بادین مدیرعامل بیمه آسیا را در پرداخت علی الحساب و جلوگیری از تعطیلی این کارخانه، ستود.

لازم به ذکر است صنایع رنگ و رزین آرکو در سال 1366 تاسیس شد و به عنوان اولین کارخانه سازنده رنگ استاندارد اتومبیلی در شمالغرب کشور فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت هم اکنون با فراوری اولین بتونه سنگی استاندارد در ایران، رقیبی جدی برای محصولات مشابه خارجی در منطقه است.منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 423

به "بیمه آسیا با پرداخت 198 میلیارد ریال، از تعطیلی یک واحد عظیم صنعتی جلوگیری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه آسیا با پرداخت 198 میلیارد ریال، از تعطیلی یک واحد عظیم صنعتی جلوگیری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید