زمان و مکان برگزاری دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال تغییر کرد

به گزارش مالزی ارزان، جلال ذکایی، رئیس دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران، با اشاره به تغییر زمان و مکان برگزاری این رویداد، گفت: شرکت کنندگان و غرفه گذاران نمایشگاه در روزهای اخیر طی تماس هایی با دبیرخانه از محل برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب به علت دور بودن و امکانات رفاهی موجود در آن ابراز نگرانی می کردند.

زمان و مکان برگزاری دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال تغییر کرد

وی اضافه نمود: در ابتدا ناگزیر بودیم به شهر آفتاب برویم، زیرا در زمان مدنظر، مدیران مرکز نمایشگاهی بوستان مصاحبه فقط می توانستند یک سالن در اختیار مجریان بگذارند، اما بعد از درخواست شرکت کنندگان در تماس و ارتباطاتی مجدد با مدیران مرکز نمایشگاهی بوستان مصاحبه توانستیم دو سالن تهران و گلستان را در اختیار داشته باشیم؛ بعلاوه به علت اینکه در تاریخ پیشین نمایشگاه دیگری برگزار می شد مجبور شدیم نمایشگاه را با یک هفته تأخیر برگزار کنیم.

ذکایی با بیان اینکه 6سال است نمایشگاه چاپ دیجیتال در مرکز نمایشگاهی بوستان مصاحبه برگزار می گردد، مطرح نمود: پس از جابه جایی مکان، جانمایی شرکت ها در غرفه ها و سالن ها به خاتمه رسیده است و شاهد حضور پررنگ مجموعه های فعال صنعت چاپ دیجیتال در این رویداد خواهیم بود.

وی یادآور شد: سال جاری بعلاوه حضور اتحادیه ها و تشکل های مرتبط با صنعت چاپ در این رویداد پررنگ است، اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیزخدمات خود در حوزه فعالان عرصه دیجیتال را در نمایشگاه عرضه می نماید.

ذکایی بعلاوه از برگزاری مجموعه ای از کارگاه های آموزشی با همکاری مجموعه الماس پلاس اطلاع داد و گفت: مانند سال گذشته ایستگاه مترو خط6 در بوستان مصاحبه فعال است و امکان استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی برای شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در این مکان فراهم شده است.

به گزارش ایبنا، پیش از این قرار بود دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال 23 تا 26 خرداد ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار گردد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 1 خرداد 1402 بروزرسانی: 1 خرداد 1402 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1436

به "زمان و مکان برگزاری دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان و مکان برگزاری دهمین نمایشگاه چاپ دیجیتال تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید