زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش مالزی ارزان، دانشگاه تربیت مدرس، زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم (جلسه آزمون شفاهی) آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال 1400 این دانشگاه را بیان کرد.

زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم (جلسه آزمون شفاهی) آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال 1400 در دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد.

با توجه به شرایط خاص به وجود آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا، جلسه (آزمون شفاهی) مصاحبه کلیه رشته / گرایش های دانشگاه تربیت مدرس به صورت غیرحضوری (مجازی) در نیمه دوم خردادماه 1400 و به وسیله نرم افزار های Big BlueButtom، Adobe Connect، Skype و یا هر نرم افزار دیگری که توسط گروه آموزشی مربوط اعلام گردد، برگزار خواهد شد.

برنامه دقیق زمانبندی، نرم افزار مورد نظر و نحوه برگزاری جلسه مصاحبه هر رشته/ گرایش، نیمه اول خردادماه 1400 به وسیله وبگاه دانشگاه https://www.modares.ac.ir/edu منتشر خواهد شد و لازم است داوطلبان با مراجعه به اطلاعیه مربوط از زمان، ساعت و نرم افزار برگزاری جلسه مصاحبه اطلاع حاصل نمایند.

تاریخ دقیق ثبت نام در سامانه پذیرش دانشگاه (گلستان) و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام روز شنبه 25 اردیبهشت ماه در اطلاعیه شماره 2 به وسیله بخش آموزش وبگاه دانشگاه به نشانی مذکور منتشر خواهد شد و لازم است داوطلبان آمادگی لازم برای ثبت نام و بارگذاری فایل اسکن مدارک در سامانه گلستان در بازه زمانی 2 تا 5 خردادماه را داشته باشند.

دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی ثبت نام و برگزاری جلسه آزمون شفاهی از طرق دیگر ندارد و عدم ثبت نام و حضور داوطلب در روز برگزاری جلسه آزمون شفاهی به منزله انصراف وی از درخواست پذیرش خواهد بود و امکان برگزاری مجدد جلسه آزمون شفاهی نیز مقدور نخواهد بود.

گفتنی است باتوجه به تعطیلی دانشگاه به دلیل شرایط موجود و عدم امکان پاسخگویی حضوری، در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل احتمالی، با یکی از شماره های 82883061 و 82883062 از ساعت 8:30 الی 12:30 تماس حاصل کنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 836

به "زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم دوره های دکتری تخصصی دانشگاه تربیت مدرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید