فروردین: اقدامات نو و جدیدیدر فدراسیون همگانی آغاز شده است

به گزارش مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران، مراسم رونمایی از طرح زمستان فعال با ورزش همگانی که شامل لیگ تندرستی ایران، طرح نشاط (مسابقات الکترونیک فعال) و طرح بازی و نشاط بچگانه می شود، صبح امروز چهارشنبه با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش، مهدی فروردین

فروردین: اقدامات نو و جدیدیدر فدراسیون همگانی آغاز شده است

رئیس فراکسیون ورزش مجلس، عسگری نماینده مجلس و پاک فطرت نماینده مجلس در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.

مهدی فروردین در این مراسم گفت: حرکت نو و جدیدی در فدراسیون ورزشهای همگانی آغاز شده است که جا دارد از مسئولان فدراسیون به خاطر این اقدامات تشکر کنم.

وی ادامه داد: روزی که وارد مجلس شدیم، دغدغه مجلس فقدان نیرویی برای پیگیری ورزش احساس می شد اما نمایندگان با ورزش به ویژه ورزش همگانی بیگانه نبودند. فراکسیون باید اعتبارات خوبی برای ورزش در نظر بگیرد.

فروردین ادامه داد: هشداری که کرونا در جهان داد نشان داد چقدر سلامتی مردم مهم است. طبق آمار وزارت بهداشت در هر یک دقیقه در نتیجه کم تحرکی و فشار خون و بیماری های غیر واگیر یک فوتی داریم و در کرونا هر چهار دقیقه یک فوتی داریم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس تاکید کرد: این نشان از اهمیت ورزش همگانی دارد. از وزارت ورزش تشکر می کنم چرا که تعیین است حرکت های مثبتی در ورزش همگانی آغاز شده است. ورزش همگانی می تواند دغدغه کم تحرکی را کاهش دهد. باید ارتباط مجلس، وزارت ورزش و فدراسیون همگانی روز به روز تنگ تر شود تا کشوری سالم داشته باشیم. هرچقدر برای مردم هزینه کنیم سلامتی آنها را تضمین کرده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 638

به "فروردین: اقدامات نو و جدیدیدر فدراسیون همگانی آغاز شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروردین: اقدامات نو و جدیدیدر فدراسیون همگانی آغاز شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید