استعفای گل محمدی این دفعه فرق دارد ، گزینه دور از انتظار برای سرمربیگری یحیی

به گزارش مالزی ارزان، یحیی گل محمدی تا به حال چندین بار و هر بار به شیوه های مختلف تهدید به جدایی از پرسپولیس نموده است.

استعفای گل محمدی این دفعه فرق دارد ، گزینه دور از انتظار برای سرمربیگری یحیی

به گزارش خبرنگاران یحیی گل محمدی در فصل بیست ودوم، برترین دوران فوتبالی خود را پشت سر گذاشت. پرسپولیس در این فصل برای سومین بار در تاریخ فوتبال ایران پیروز به کسب هر 2جام داخلی یا به اصطلاح فوتبالی ها دبل شد که این مهم به وسیله یحیی رقم خورد. سرمربی سرخ ها در مسیر کسب هر 2جام، حریف دیرینه یعنی استقلال را شکست داد تا شیرینی این پیروزیت دوچندان گردد. یحیی بعلاوه با این کامیابی، فصل بدون جام قبلی را جبران کرد تا سال جاری از هر نظر برای او فراموش نشدنی باشد. در پی همه اینها اما، سرمربی پرسپولیس بار دیگر دم از جدایی زد. او گفت حداقل به مقدار نیم فصل احتیاج به استراحت دارد و شاید هم به تیمی برود که تنش در آن کمتر باشد. این اظهارات، در اردوگاه پرسپولیس نگرانی هایی ایجاد نموده است، هرچند تجربه نشان می دهد گل محمدی معمولا تهدیدهایش در این زمینه را عملی نمی کند.

هر مدیرعامل، یک استعفا

یحیی گل محمدی تا به حال چندین بار و هر بار به شیوه های مختلف تهدید به جدایی از پرسپولیس نموده است. شاید مشهورترین نمونه از این دست، زمانی بود که او پس از شکست سرخپوشان در ضیافت پنالتی های جام حذفی فصل بیستم در برابر استقلال دم از جدایی زد و استوری معروفش یعنی خداحافظ را در اینستاگرام بارگذاری کرد. این اتفاق در دوران مدیریت جعفر سمیعی رخ داد، اما کیست که نداند اوج درگیری های گل محمدی با مدیریت، در زمان حضور مهدی رسول پناه بوده است. پس از آن هم در آغازین روزهای حضور رضا درویش در سِمت مدیریت باشگاه، یک بار دیگر یحیی گل محمدی حرف از استعفا زد که البته به جایی نرسید. در نتیجه اینطور به نظر می رسد که گل محمدی به طور میانه به ازای حضور هر یک مدیرعامل، یک بار بحث استعفا را پیش کشیده است!

این دفعه فرق دارد؟

در عین حال اما بین مواردی که برشمردیم با اتفاقی که امروز اتفاق افتاده، دست کم یک تفاوت کلیدی وجود دارد. گل محمدی دفعات قبلی معمولا جایی حرف از قطع همکاری با پرسپولیس می زد که یا تیمش نتیجه نگرفته بود یا خودش با مدیریت باشگاه زاویه داشت. این بار اما یحیی در اوج پیروزیت خودش و پرسپولیس و در شرایطی که همه چیز رو به راه به نظر می رسد وارد این فاز شده است. به همین قرینه هم بعضی عقیده دارند داستان این مرتبه فرق دارد و شاید سرمربی سرخ ها واقعا سودای جدایی در سر داشته باشد. قدرمسلم موضوع طی همین چند روز آینده روشن خواهد شد، چرا که پرسپولیس به سرعت باید خودش را برای فصل نو آماده کند. بد نیست بدانید یحیی به تازگی سفری به امارات داشته تا احتمال مربیگری اش در این کشور بیشتر گردد.

از حدس محال تا گزینه های ممکن

بعد از انتشار اظهارات یحیی در خصوص احتمال جدایی، حدس های زیادی هم در خصوص سرنوشت و مقصد احتمالی او اجرا شده است. یکی از دورترین و عجیب ترین گزینه ها این است که یحیی میخواهد جای امیر قلعه نویی را روی نیمکت تیم ملی بگیرد. امیر به تازگی این سمت را برعهده گرفته و طبیعتا تا زمستان و برگزاری جام ملت های آسیا در این سِمت باقی خواهد ماند. بنابراین احتمال مذکور دور از فکر به نظر می رسد. شایعه پررونق دیگر، احتمال لژیونر شدن گل محمدی است؛ آنچه بعد از حضور فرهاد مجیدی در لیگ امارات باورپذیرتر هم شده. داستان پیشنهادهای چرب داخلی و در صدر آن حضور در گل گهر هم که همواره وجود داشته است. آیا خبر بزرگی در راه است یا مثل همواره داستان به خوبی و خوشی تمام می گردد؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 خرداد 1402 بروزرسانی: 21 خرداد 1402 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1445

به "استعفای گل محمدی این دفعه فرق دارد ، گزینه دور از انتظار برای سرمربیگری یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعفای گل محمدی این دفعه فرق دارد ، گزینه دور از انتظار برای سرمربیگری یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید