حریف پرسپولیس بدون گل زده و خورده، 6 تیم هنوز گل نزده اند!

به گزارش مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران، رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا از روز دوم خود عبور کرد و از روز سه شنبه رقابتهای مرحله سوم از دور گروهی این رقابتها در کشورهای مختلف آسیا شروع می گردد.

حریف پرسپولیس بدون گل زده و خورده، 6 تیم هنوز گل نزده اند!

با انتها دو دور اول این رقابتها، 20 تیم هر کدام دو بار به میدان رفتند که در بین این 20 تیم دو تیم گوا از هند و شارجه از امارات در تمام 180 دقیقه دروازه خود را بسته نگه داشته اند که عملاً دارای بهترین خط دفاع از نظر آماری باشند. در مقابل دو تیم آ جی امکا ازبکستان و الشرطه عراق هر کدام با دریافت 5 گل، ضعیف ترین خط دفاعی را در اختیار دارند.

در حالی که استقلال ایران با زدن 8 گل در 2 بازی بهترین خط حمله مسابقات را در اختیار دارد، 6 تیم گوا، شباب الاهلی امارات، نیروی هوایی عراق، الشرطه عراق، الوحدات اردن و الوحده امارات هنوز گلی به ثمر نرسانده اند و به صورت مشترک دارای کم خطرترین خطوط حمله در آسیا هستند.

گوا از کشور هند که میزبان گروه پنجم مسابقات است و باید در هفته سوم دور گروهی با پرسپولیس مقابله کند، تنها تیم در بین 20 تیم است که هنوز نه گلی دریافت نموده و نه گلی زده است تا دیدارهای این تیم کم حادثه ترین بازی ها باشد.

در بین 5 گروه حاضر در این مسابقات، گروه سوم که با صدرنشینی استقلال دیدارهای آن در جریان است با 14 گل در 6 بازی پرگل ترین گروه است و گروه پنجم که پرسپولیس در آن با صدرنشینی کارش را دنبال می نماید، با رد و بدل شدن 5 گل، کم گل ترین گروه.

در این گروه 4 گل از 5 گل را پرسپولیس به ثمر رسانده و یک گل دیگر را الریان (به پرسپولیس) زده است و دو تیم گوا و الوحده هنوز گلی به ثمر نرسانده اند. در هر 5 گل این گروه نیز پای پرسپولیس در میان بوده و سرخ پوشان یا آن گل ها را به ثمر رسانده و یا دریافت نموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 795

به "حریف پرسپولیس بدون گل زده و خورده، 6 تیم هنوز گل نزده اند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریف پرسپولیس بدون گل زده و خورده، 6 تیم هنوز گل نزده اند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید