بازسازی برج و باروی تاریخی شاهرود شروع شد

به گزارش مالزی ارزان، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود گفت: بازسازی و سامان دهی برج و باروی تاریخی شهر شاهرود شروع شد.

بازسازی برج و باروی تاریخی شاهرود شروع شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان، حمیدرضا حسنی روز شنبه 11 اردیبهشت ماه 1400 با اعلام این خبر افزود: با هدف بازسازی و سامان دهی بناهای تاریخی شهرستان شاهرود، عملیات بازسازی برج و باروی تاریخی شاهرود با اختصاص یک میلیارد و 200 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی شروع شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود افزود: جمع آوری نخاله ها، پی بندی، بازسازی و دوخت و دوز ترک ها، اجرای کاه گل حفاظتی، سیم گل و اجرای کنگره لبه بارو از جمله اقدامات بازسازیی در دست انجام است.

حسنی گفت: مجموعه برج و باروی شاهرود شامل بقایای بجای مانده از حصار قدیم دور شهر شاهرود، از بناهای دوره قاجاریه است که با شماره 3946 در تاریخ 22/3/80 در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 13 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 780

به "بازسازی برج و باروی تاریخی شاهرود شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی برج و باروی تاریخی شاهرود شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید