مقاله: بهترین منظره ها برای عکاسی در کانادا کدامند؟

به گزارش مالزی ارزان، کوه های تورنگات در نیوفاندلند و لابرادور، بلندترین کوه های کانادا در شرق کوه های راکی هستند. منظره پارک ملی با قله های ناهموار که به خط ساحلی شیب دارد، منحصر به فرد است و برای عکس های خیره کننده ساخته شده است.

مقاله: بهترین منظره ها برای عکاسی در کانادا کدامند؟

شهر بندری کوچک نوا اسکوئیتی لوننبورگ و آب نمای اولد تاون (شهر قدیمی) آن منحصر به فرد است، زیرا تنها یکی از دو انجمن شهری آمریکای شمالی است که به اسم میراث جهانی یونسکو معین شده است. هفتاد درصد ساختمان های رنگارنگ استعماری اولد تاون هنوز از قرن 18 و 19 قدمت دارند.

اگرچه کل پارک ملی بنف فتوژنیک است، دریاچه مورین یکی از نقاط تماشای است. دریاچه مورین مانند همسایه بغلی اش، دریاچه لوئیز، دریاچه فیروزه ای یخبندان است که به وسیله سنگلاخ های کانادا احاطه شده است. این دریاچه در دره ده قله واقع شده است.

یلونایف نقطه ای خوش عکس است زیرا برترین مکان جهان برای تماشا شفق قطبی است که به علت دسترسی شهر به آسمان تاریک، منظره تخت و نزدیکی به قطب مغناطیسی شمال است. برترین زمان برای بازدید به منظور این فرصت عکاسی در اواسط نوامبر تا آوریل است.

در مرز بین کانادا و آمریکا، آبشار نیاگارا یکی از جاذبه­ های مهم کشور است. از طرف کانادا، بازدیدکنندگان به سه مجموعه آبشار دسترسی دارند، از جمله مهمترین و گسترده ترین آنها آبشار هورس شو (نعل اسب) است. آبشارها معمولا فتوژنیک هستند، اما عکاسی از آبشار نیاگارا چیز دیگری است.

منبع مقاله: بهترین منظره ها برای عکاسی در کانادا کدامند؟

انتشار: 25 مهر 1400 بروزرسانی: 25 مهر 1400 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1020

به "مقاله: بهترین منظره ها برای عکاسی در کانادا کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین منظره ها برای عکاسی در کانادا کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید