همراه اول عنوان روابط عمومی هوشمند ایران را از آن خود کرد

به گزارش مالزی ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز یکشنبه 26 دی 1400، هفدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و هجدهمین دوره جشنواره بهترین های روابط عمومی ایران با حضور جمعی از مدیران، کارشناسان و اساتید روابط عمومی ایران و تعدادی از اساتید بین المللی، در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

همراه اول عنوان روابط عمومی هوشمند ایران را از آن خود کرد

در این مراسم خانم تسوکو سوقی هارا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) در پیامی ویدئویی به این رویداد، ضمن استقبال از برگزاری این سمپوزیوم و موضوع آن یعنی روابط عمومی پساکرونا اظهار کرد: نمی توانیم تأثیراتی که کووید 19 بر امر روابط عمومی داشته را نادیده بگیریم. این سمپوزیوم درصدد آن است تا بگوید روابط عمومی ها باید چه آمادگی هایی را برای مواجهه با پساکرونا کسب نمایند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه تغییرات مهمی را در نوع روابط عمومی پساکرونا شاهد خواهیم بود، روابط عمومی ها باید به مواردی نظیر تقویت کانال های دیجیتال و برخط بپردازند؛ هر چند که امیدواریم این رویداد بتواند نقشه راهی برای روابط عمومی پساکرونا ارائه دهد.

بعلاوه در این سمپوزیوم بین المللی اساتیدی از ایران و کشورهای دیگر در نشست های تخصصی درباره روابط عمومی پساکرونا به بحث و مصاحبه پرداختند. در ادامه این رویداد و در هجدهمین دوره جشنواره بهترین های روابط عمومی ایران که همه ساله همزمان با سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی برگزار می گردد، از روابط عمومی های برتر ایران تقدیر به عمل آمد.

در بخش معرفی بهترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول با کسب بالاترین امتیاز از ارزیابی های علمی و تخصصی انجام شده پیروز به دریافت نشان ویژه روابط عمومی هوشمند شد.

بعلاوه روابط عمومی همراه اول با توجه به جمع بندی و تصمیم هیأت داوران به عنوان روابط عمومی برتر در حوزه ارتباطات رسانه ای در سال 1400 معرفی گردید و شایسته دریافت لوح و تندیس این جشنواره گشت.

روابط عمومی همراه اول در راستای برنامه راهبردی این اپراتور و با مأموریت تحقق رویای دیجیتال سعی داشته با برقراری ارتباطات دیجیتال رسانه ای، ارتباط خود با مشترکان و رسانه ها را تقویت نموده و به صورت هوشمند دسترسی ذینفعان به اطلاعات و خدمات موردنیاز را فراهم کند.

هفدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی با همکاری انجمن بین المللی روابط عمومی و با حضور، سخنرانی و ارائه مقاله به وسیله استادان برجسته ایرانی و خارجی با موضوع روابط عمومی پساکرونا؛ تغییرات، الزامات و پیامدها و برگزاری دو کارگاه تخصصی با عناوین نحوه تهیه و تنظیم پیوست ارتباطی و الزامات ناشی از دوره پساکرونا و ویکی پدیا و کاربردهای آن در روابط عمومی عصر روز یکشنبه 26 دی ماه به کار خود سرانجام داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 خرداد 1401 بروزرسانی: 19 خرداد 1401 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1250

به "همراه اول عنوان روابط عمومی هوشمند ایران را از آن خود کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول عنوان روابط عمومی هوشمند ایران را از آن خود کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید