پرسپولیسیای که میگفتند 10 میلیون یورو میارزد

به گزارش مالزی ارزان، صادق محرمی 24 ساله حالا از حضور های پنج دقیقه ای عبور نموده و به یک بازیکن مهم تیم دیناموزاگرب تبدیل شد. این بازیکن ایرانی دو سال است که در عضویت تیم مطرح فوتبال کرواسی است. در این بین به طور قرضی مدتی را به لوکوموتیو رفت.

پرسپولیسیای که میگفتند 10 میلیون یورو میارزد

برانکو ایوانکوویچ او را در سال 2017 به عنوان بازیکنی توصیف کرد که دینامو با آن 10 میلیون یورو کسب درآمد می نماید، اما ارزش محرمی هنوز 700 هزار یورو در ترنسفر مارکت است. طرفداران دینامو او را به عنوان بهترین بازیکن بازی تیمشان در لیگ اروپا انتخاب کردند. محرمی در این بازی عالی بود و با شاید بهترین بازی اش را با پیراهن دینامو زاگرب به نمایش گذاشت هرچند کماکان این آریان آدمی کاپیتان و با ارزش ترین بازیکن تیم است که برای دینامو ارزشش خیلی بیشتر از دو، سه، پنج و یا حتی ده میلیون یورو است.

صادق محرمی در روتردام چهل و چهارمین بازی خود را برای دینامو انجام داد البته در این بین 7 بازی هم با پیراهن لوکوموتیو انجام داده است. بازیکنی سریع، پرانرژی و با قدرت بدنی بالا که از روز اول نشان داد چیزهایی در وجودش دارد، اما این بازیکن ایرانی همواره بازیگوشی های خودش را داشت، در نیمه خودی اقدام به دریبل نموده یا کار های دفاعی را فراموش می کرد. با اینحال امروز محرمی از نظر تاکتیکی به مراتب پخته از قبل است و در بازی برابر ولفسبورگ و فاینورد استو جانویچ را نیمکت نشین کرد.

جالب اینجا است که محرمی در دوسال و نیم حضورش در دینامو تنها شش مسابقه اروپایی را انجام داده است. در دوران حضور نناد بیلیکا فقط یک بازی آن هم در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا برابر ویکتوریا پلزن انجان داد هرچند او یکی از بازیکنانی است که پس از آمدن زوران مامیچ احیا شد و به همین خاطر در این فصل او 5 بازی در اروپا را تجربه کرد.

با این حال و در حالی که او در بازی برابر کلوژ از دقیقه 107 و برابر زسکا مسکو از دقیقه نود به زمین آمد و تنها یک دقیقه در بازی حضور داشت در دو مسابقه برابر ولفسبرگر 74 و 90 دقیقه و در هلند برابر فاینورد به طور کامل بازی کرد. این یعنی شرایط جناح راست دینامو اکنون کاملا معین شده و محرمی بازیکن شماره 1 برای این پست است در حالی که استوآنوویچ برای رسیدن به ترکیب اصلی باید نظر زوران مامیچ را به دست بیاورد.

صادق محرمی در دربی عظیم کرواسی برابر هایدوک، بهترین نمایشی که تا به امروز در استادیوم پولیود داشته را انجام داد. در ماه مارس سال جاری دینامو هایدوک را 2 بر سفر شکست داد و محرمی در این بازی یادآور کافو ستاره سابق فوتبال برزیل بود. در بازی مقابل فاینورد هرچند نفوذ های زیادی نداشت، اما در کار های دفاعی عملکردش کاملا پیروز بود.

جالب اینجا است این فوتبالیست ایرانی که 30 ماه است در زاگرب حضور دارد و اکنون بهترین روزهایش را با دینامو تجربه می نماید. در اولین بازی اش با لباس دینامو زاگرب او یک گل به خودی زد.

او با وجود اینکه سومین فصلش را در فوتبال کرواسی می گذراند هنوز زبان کروات را نمی داند و البته سعی زیادی برای آموختن آن انجام نمی دهد و ارتباط برقرار کردن هنوز عظیمترین مشکل او در این کشور است. به همین خاطر اغلب مجبور است در پس زمینه حضور داشته باشد. او ستاره مطرحی در ایران و بین طرفداران پرسپولیس تیم سابقش به حساب می آید و نزدیک ششصد هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد.

منبع:ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 573

به "پرسپولیسیای که میگفتند 10 میلیون یورو میارزد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیسیای که میگفتند 10 میلیون یورو میارزد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید