پویش دوشنبه های ورزشی در باب الرضا ، جشن تولد 10 سالگی ایستگاه های ورزشی منطقه 15

به گزارش مالزی ارزان، ورزش دوستان پارک فجر در افسریه، 10سالگی ایستگاه ورزش صبحگاهی محله شان را جشن گرفتند و کامشان را با خوردن کیک تولد شیرین کردند.

پویش دوشنبه های ورزشی در باب الرضا ، جشن تولد 10 سالگی ایستگاه های ورزشی منطقه 15

به گزارش خبرنگاران، واقعیت این است که مسئولان شهری مرکز با علم به اینکه تشویق مردم به ورزش کردن باعث شادابی جامعه انسانی شهرنشین می گردد سعی می نمایند با برنامه هایی مثل راه اندازی ایستگاه های ورزش صبحگاهی و پویش های متعدد، مثل پویش دوشنبه های ورزشی، مردم را به انجام ورزش در بوستان ها تشویق نمایند. منطقه 15، باب الرضای تهران، نیز از جمله منطقه ها پیروز در زمینه تشویق ساکنان به انجام ورزش همگانی است که در این راه هم الحق و الانصاف از ظرفیت مربیان و کارشناسان ورزشی خوب استفاده می نماید.

اهالی این منطقه از هواداران پروپا قرص این ایستگاه ها هستند. منطقه پانزدهی های هوادار ورزش در 18 ایستگاه ورزش شهروندی ویژه آقایان و 34 ایستگاه ویژه بانوان، هر روز زیر نظر مربیان چراغ ورزش صبحگاهی را روشن نگه می دارند. در کنار آن در این ایستگاه برای تشویق شهروندان کارهای دیگری هم انجام می گردد، مثل صرف صبحانه سالم به طور دسته جمعی و اهدای جایزه در مناسبت های مختلف به ورزشکاران و....

اینها را مهدی اسماعیلی، سرپرست معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه، گفت و افزود که در دهمین سال از راه اندازی ایستگاه ورزش صبحگاهی در بوستان فجر محله افسریه جشنی برگزار و با کیک تولد از اهالی پذیرایی شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 دی 1401 بروزرسانی: 24 دی 1401 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1382

به "پویش دوشنبه های ورزشی در باب الرضا ، جشن تولد 10 سالگی ایستگاه های ورزشی منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش دوشنبه های ورزشی در باب الرضا ، جشن تولد 10 سالگی ایستگاه های ورزشی منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید