کپ کام: بعضی مادها به بازی ها و اعتبار آن ها آسیب می زنند

به گزارش مالزی ارزان، در حالی که ممکن است بازیکنان با بعضی مادهای بازی های ترس و بقا سرگرم شوند، کپ کام (Capcom) ابراز نگرانی نموده است که بعضی از آن ها ممکن است به اعتبار این شرکت و بازی های آن آسیب وارد نمایند.

کپ کام: بعضی مادها به بازی ها و اعتبار آن ها آسیب می زنند

این بر اساس یک ارائه داخلی از بخش تحقیق و توسعه کپ کام است که به وسیله کانال یوتیوب آن ها به اشتراک گذاشته شده است که کوشش های این شرکت برای مقابله با تقلب و دزدی اطلاعات را پوشش می دهد. طبق این ویدئو به نظر می رسد که بیشتر مادها برای ابزارهای ضد تقلب قابل تشخیص نیستند و به عنوان تقلب طبقه بندی می شوند. از طرفی در حالی که پرداختن به نسخه های غیرقانونی بازی ها یکی دیگر از مسائل است، به نظر می رسد که بخش ذکر شده درباره مادها بیشتر نگران محتوای آن ها است تا نحوه دسترسی به آن ها. به طور خاص، کپ کام در خصوص مادهایی با محتوای توهین آمیز اعلام نموده که آن ها ممکن است روی اعتبار بازی ها و شرکت تأثیر بگذارند.

طبق گفته کپ کام تعدادی ماد وجود دارد که از نظر اخلاقی توهین آمیز است و وقتی منتشر می شوند، تصویر محصول مخدوش شده و در واقع برندسازی تحت تأثیر منفی قرار می گیرد. بعلاوه، این مادها ممکن است با محتوای اصلی بازی اشتباه گرفته شوند و این باعث آسیب به اعتبار بازی می گردد. در حالی که تصور اینکه جایگزینی شخصیت های کارتونی یا غیره با هیولاهای وحشتناک بازی هایی مانند رزیدنت اویل، توهین آمیز باشد، سخت است و از طرفی بیشتر مادها می توانند تأثیر مثبی بر بازی ها داشته باشند، معین نیست که کپ کام دقیقاً چه چیزی را توهین به عرف تعریف می نماید.

با این حال طبق گفته کپ کام، بعضی از مادها باعث مسائلی در عملکرد اجرایی بازی و حتی خرابی فایل های ذخیره می شوند که این منجر به مراجعه بازیکنان به شرکت می گردد که به نوبه خودت باعث از دست رفتن وقت و هزینه ای می گردد که می تواند روی پشتیبانی از بازیکنانی صرف گردد که از ماد استفاده نمی نمایند و فراوری بازی ها بهتر گردد.

هرچند همانطور که گفته شد، تصور اینکه مبارزه با زنومورف در Monster Hunter یا مقابله با زامبی ها با موز در بازسازی رزیدنت اویل 4 به طور ناگهانی باعث ایجاد مسائل بزرگ برای شرکتی مانند کپ کام گردد، سخت است.

منبع: Rock Paper Shotgun

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 آبان 1402 بروزرسانی: 20 آبان 1402 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1487

به "کپ کام: بعضی مادها به بازی ها و اعتبار آن ها آسیب می زنند" امتیاز دهید

1 کاربر به "کپ کام: بعضی مادها به بازی ها و اعتبار آن ها آسیب می زنند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کپ کام: بعضی مادها به بازی ها و اعتبار آن ها آسیب می زنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید