یک ترفند ساده برای کسانی که موبایل شان را گم می نمایند ، پیدا کردن گوشی آیفون با ورد جادویی هری پاتر!

به گزارش مالزی ارزان، ترفند جادویی آیفون به شما این امکان را می دهد که با گفتن یک جمله ساده، آیفون خود را در تاریکی پیدا کنید.

یک ترفند ساده برای کسانی که موبایل شان را گم می نمایند ، پیدا کردن گوشی آیفون با ورد جادویی هری پاتر!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سان، یک ترفند هوشمندانه آیفون می تواند به شما یاری کند آن را در تاریکی پیدا کنید. اگر دائما گوشی خود را در اتاق گم می کنید، این ترفند به کارتان می آید. سیری (دستیار مجازی آیفون) م تواند زمانی که آیفون خود را گم نموده اید، به راحتی آن را پیدا کند.

به جای اینکه همه چراغ ها را روشن کنید و دنبال گوشی موبایل خود همه چیز را زیر و رو کنید، از این ترفند ساده یاری بگیرید. می توانید به سادگی از سیری بخواهید که چراغ قوه گوشی شما را روشن کند (به زبان انگلیسی.) این کار باعث می گردد که بتوانید گوشی خود را پیدا کنید.

به سادگی بگویید هی سیری، چراغ قوه من را روشن کن. قبل از انجام این کار، باید مطمئن شوید که آیفون شما به Hey Siri گوش می دهد. بنابراین از قبل تنظیمان را روشن کنید: به Settings > Siri & Search بروید و Listen for Hey Siri و بعلاوه Allow Siri When Locked را فعال کنید.

اگر با این ترفند هم نتوانستید آیفونتان را پیدا کنید، باید از روش دیگری بهره ببرید. دارندگان اپل واچ می توانند به منوی سریع رفته و روی نماد تلفن ضربه بزنند تا آیفون زنگ بخورد. اگر واقعا گیر نموده اید، سعی کنید به iCloud وارد شوید، یا از Find My iPhoneدر دستگاه اپل دیگری بهره ببرید تا مطمئن شوید که آیفون شما واقعا همراه شماست.

نکات بیشتر درباره چراغ قوه آیفون

البته این تنها ترفند چراغ قوه آیفون نیست که بهتر است بلد باشید. تعداد زیادی هک آیفون کمتر شناخته شده وجود دارد که می توانید یاد بگیرید. هواداران هری پاتر می توانند برای فعال کردن چراغ قوه از ورد جادویی استفاده نمایند.

برای روشن کردن چراغ قوه به سادگی بگویید Hey Siri, Lumos و برای خاموش کردن دوباره بگویید Hey Siri, Nox.

بیشتر بخوانید:

  • شکار لحظه ها با آیفون آسان تر شد | این هک ساده به یاری تان می آید

بعلاوه، فقط با کشیدن سریع صفحه نمایش به سمت چپ و رها کردن آن، می توانید فورا چراغ قوه را از صفحه قفل خود غیرفعال کنید. این کار سریع چراغ قوه را خاموش می نماید، بدون این که مجبور باشید دکمه اصلی را نگه دارید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 خرداد 1402 بروزرسانی: 9 خرداد 1402 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1440

به "یک ترفند ساده برای کسانی که موبایل شان را گم می نمایند ، پیدا کردن گوشی آیفون با ورد جادویی هری پاتر!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ترفند ساده برای کسانی که موبایل شان را گم می نمایند ، پیدا کردن گوشی آیفون با ورد جادویی هری پاتر!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید