اختراعی که طرفداران جوان ماندن و زیبایی را دیوانه می کند

به گزارش مالزی ارزان، ناپدید شدن چین و چروک ها در مدت زمانی کوتاه از آرزو های دیرینه طرفداران زیبایی بوده است. اکنون ماسک چشمی اختراع شده که مدعی است این رویای مقابله با پیری را تحقق می بخشد.

اختراعی که طرفداران جوان ماندن و زیبایی را دیوانه می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، سازنده این ماسک چشم ضد پیری مدعی است که استفاده چند دقیقه ای از آن باعث رفع چین و چروک می شود. ماسک خواب ضد چروک دکتر هریس که برای بهبود خواب، ایجاد آرامش و مقابله با چین و چروک طراحی شده پس از عرضه ظرف مدت تنها 48 ساعت پیش خریدی 5000 موردی داشته است.

طرفداران زیبایی می گویند که ماسک خواب ضد چروک دکتر هریس باعث می شود پوست اطراف چشم و پیشانی شما صاف تر و مستحکم تر شود. دکتر استیو هریس یکی از برجسته ترین متخصصان زیبایی در شهر لندن پس از این که در حین تلاش برای خوابیدن به دلیل استرس با چین و چروک بر روی صورت اش روبرو شد شش سال وقت صرف صرف ساخت این ماسک کرد.

نتیجه این پژوهش ساخت ماسک چشم ابریشمی با خطوط سیلیکونی بود که نقاط فشار روی صورت را تحریک می کند تا اثرات مشابه تزریق مواد ضد چروک را داشته باشد منتهی بدون تحمل درد ناشی از ورود سوزن به پوست و با صرف هزینه ای به مراتب کم تر.

این ماسک هم چنین گیرنده ها را برای کاهش تنش در اطراف خطوط اخم و لبخند برای تسکین فوری تحریک می کند و آرامش عاطفی را تا 67 درصد افزایش می دهد.

در طول آزمایشات بالینی 64 درصد از کاربران شاهد کاهش قابل توجه خطوط و چین و چروک های ظاهری ناشی از استفاده از ماسک به مدت 15 دقیقه بودند که اثرات آن تا 5 ساعت ادامه داشت. قیمت این ماسک حدود 90 پوند است.

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1401 بروزرسانی: 5 خرداد 1401 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 1236

به "اختراعی که طرفداران جوان ماندن و زیبایی را دیوانه می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختراعی که طرفداران جوان ماندن و زیبایی را دیوانه می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید