اشخاص حقیقی و حقوقی متعدد پیگیری شکایت از آذری جهرمی ، طی 2 سال اخیر حکم فیلترینگ هیچ شبکه اجتماعی ای صادر نشده است

به گزارش مالزی ارزان، روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران خاطرنشان کرد: پرونده قضایی آذری جهرمی با شکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل شده است که در متن تقطیع شده منتشره اغلب این موارد اتهامی حذف شده است.

اشخاص حقیقی و حقوقی متعدد پیگیری شکایت از آذری جهرمی ، طی 2 سال اخیر حکم فیلترینگ هیچ شبکه اجتماعی ای صادر نشده است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پس از انتشار خبر احضار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شعبه نهم دادسرای فرهنگ و رسانه و بعضی خبرسازی ها در خصوص علت احضار اذری جهرمی، روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران بیان کرد: پرونده قضایی آذری جهرمی با شکایت تعداد زیادی از اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل شده است که در متن تقطیع شده منتشره اغلب این موارد اتهامی حذف شده است.

به نقل از دادستانی تهران بعضی دیگر از عناوین اتهامی متعدد آذری جهرمی در پرونده قضایی تشکیل شده برای وی، نتیجه گزارش های نهادهای مردم نهاد، ضابطین و ارگانهای مختلف بوده است که بر اساس نص صریح قانون به دلیل مقدماتی بودن تحقیقات و پرونده این دادسرا از اعلام جزییات ان معذور است.

دادستانی تهران، با رد کردن بعضی حدس ها و شایعات منتشر شده در فضای مجازی اعلام نموده است، طی دو سال گذشته و در دور جدید دادستانی تهران، هیچ حکم قضایی مبنی بر فیلترینگ یا مسدودسازی شبکه اجتماعی ای صادر نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: malaysianet65.ir شناسه مطلب: 640

به "اشخاص حقیقی و حقوقی متعدد پیگیری شکایت از آذری جهرمی ، طی 2 سال اخیر حکم فیلترینگ هیچ شبکه اجتماعی ای صادر نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشخاص حقیقی و حقوقی متعدد پیگیری شکایت از آذری جهرمی ، طی 2 سال اخیر حکم فیلترینگ هیچ شبکه اجتماعی ای صادر نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید